Фотозвіт про СХІД ЕКСПО за 2019 рік

СХІД ЕКСПО 2020

ДОВІДКА:

Що?Бізнес-виставка «Схід-Експо 2021
Коли?13-14 жовтня 2021 року
Де?Торгово-промислова палата України, Київ, вул. Велика Житомирська, 33. Передбачено онлайн-трансляцію на сторінці ПРООН в Україні у FacebookYouTube та на сайті заходу.
Учасники:·       Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

·       Міністерство цифрової трансформації України

·       Міністерство розвитку громад та територій України

·       Програма розвитку ООН в Україні

·       Представництво ЄС в Україні

·       Посольство США в Україні

·       Торгово-промислова палата Україні

·       Донецька обласна державна адміністрація

·       Луганська обласна державна адміністрація

·       Херсонська обласна державна адміністрація

Для запитів та акредитації медіа

Влада Соловйова, спеціалістка з комунікацій, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, vlada.soloviova@undp.org або +380 95 529 4240

Для довідки

«Схід-Експо 2021» організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства США в Україні. Захід реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Контакти