Ліки та косметика

Do scripa

Косметичні вироби

Do scripa

Компанія «Do scripa» знаходиться на ринку 4 роки. Вона спеціалізується на виготовленні косметичних засобів для волосся, тіла та обличчя, загальна кількість яких нараховує 70 найменувань. Засоби допомагають попереджувати та вирішувати різноманітні проблеми зі шкірою. Продукція, яка створюється для чоловіків, включає у себе гелі для душу та гелі після гоління, шампуні та мило. Для жінок компанія виготовляє тоніки, креми для різних типів шкіри, маски для обличчя, бальзами для губ, косметичні засоби для очищення шкіри обличчя, гелі та зволожуючі креми. Для догляду за волоссям компанія пропонує шампуні та бальзами, віск та мило для відновлення волосся. Продукція не містить агресивних компонентів (сульфатів, парабенів).

LeKo

Еко та аювердичні продукти та косметика

LeKo

Компанія «Leko» займається виготовленням аюрведичної косметики 8 років. Асортимент фірми включає наступні категорії:
•скраби для обличчя і тіла, які застосовуються для очищення, відлущування та зволоження шкіри;
•креми для догляду за обличчям та тілом на основі рослинних масел, воску та гідролатів;
• натуральне живе мило, зварене вручну гарячим та холодним способами, з додаванням відварів трав та масел;
• засоби для догляду за шкірою обличчя, тіла, бальзами для губ, мазі, а також дезодоранти з природних мінералів.
Продукція не містить тваринних жирів, штучних ароматизаторів, синтетичних барвників, консервантів, спирту та продуктів нафтопереробки. Усі засоби та продукти гіпоалергенні. Компанія «Leko» також виробляє корисні, натуральні солодощі ручної роботи.

Лікарські трави Запоріжжя ТМ

Лікарські трави

Лікарські трави Запоріжжя ТМ

Компанія «Лікарські трави Запоріжжя ТМ» була створена у 2011 році. Спеціалізується на вирощуванні, заготівлі різноманітних лікарських рослин, виробництві фіточаїв, фітозборів. Асортимент продукції широкий, нараховує близько 100 культур. Рослини вирощуються виключно у екологічно чистих районах, продукція не містить жодних шкідливих домішок. Спеціалістами компанії було винайдено та виготовлено декілька моделей обладнання для роботи з РЛС. Власною розробкою є жатка РМ1,7, яка використовується для збирання квіток ромашки. На договірній основі можна замовити подрібнення зібраних лікарських рослин. Можна зробити замовлення на збирання врожаю власною технікою компанії «Лікарські трави Запоріжжя ТМ». Наразі можливий збір ромашки лікарської, а також груп рослин, в яких необхідний розподіл листа від стебла, наприклад, м’яти, меліси.

Тов НВФ Мікрохім

виробництво лікарських засобів

Тов НВФ Мікрохім

Українська фармацевтична компанія «Мікрохім» успішно розвивається протягом 25 років, співпрацює як з національними підприємствами, так і закордонними фірмами. Географія бізнесу налічує 6 країн (Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Узбекистан). Компанія спеціалізується на:
• дослідженні нових комбінацій та лікарських форм;
• розробці нових препаратів;
• визначенні вимог до активних інгредієнтів, якості готового продукту;
• оцінці взаємозалежності допоміжних речовин для різних лікарських форм;
• впровадженні нових технологій в промислове виробництво.
Компанія пропонує співробітництво у сферах: розробки нових фармацевтичних композицій з підготовкою повного пакета реєстраційних документів, контрактного виробництва рідких, твердих лікарських форм. Можлива співпраця у реалізації готових лікарських засобів під власними знаками для товарів та послуг на території України і за кордоном.

Логозон

В’ячеслав Пиляєв – підприємець, який у 2006 році заснував компанію «Логозон» у м. Запоріжжі. Через 3 роки виробничі потужності було перенесено в місто Часів Яр Донецької області. Компанія спеціалізується на виготовленні логопедичних зондів для коригування мовлення. У 2018 році було впроваджено стандарт виготовлення кожного інструменту за якісними показниками згідно технічних умов, які були розроблені спеціалістами підприємства. Асортимент компанії включає постановочні, масажні, допоміжні зонди, міогімнастики, зондозамінники, логостимулони. Наразі з компанією «Логозон» співпрацює більше 200 компаній та фірм, які знаходяться як на території України, так і за її межами. Експорт логопедичних зондів здійснюється вже більше 10 років, продукція відправляється до Німеччини, Греції, Казахстану та інших країн. Крім цього, наразі функціонує логопедичний центр «Логозон», який проводить освітню діяльність підвищення кваліфікації у формі майстер-класів, практикумів, вебінарів, семінарів та тренінгів.

ТОВ «Універсальні медичні технології»

ТОВ «Універсальні медичні технології» – підприємство, яке було засноване Тягуновим Юрієм Володимировичем у 2018 році.
Компанія спеціалізується на розробці та виробництві медичного обладнання. У 2020 році було зареєстровано
Пристрій біорезонансної стимуляції BSD-3F, який використовується в лікуванні та реабілітації захворювань хребта та суглобів. Пристрій вже успішно застосовується у Клініках Orto Sano. Пристрій використовується при лікуванні травм та захворювань лицьового, трійчастого нервів, травм та пошкодження м’яких тканин, рефлекторно-корінцевих синдромів поперекового та шийного остеохондрозу в різних стадіях.
Основна дія біорезонансної стимуляції пов’язана з нормалізацією активних процесів мікрогемодинаміки, що забезпечують транспорт поживних речовин і кисню до клітин та виведення з них продуктів метаболізму.
Серед інших застосувань методу біорезонансної стимуляції, слід відзначити такі напрямки як поліпшення еластичності тканин, лікування целюліту, нормалізація ваги та усунення зморшок. Компанія готова до постійного співробітництва з українськими та зарубіжними компаніями, лікарнями, підприємствами та установами.

«Gesty»

«Gesty»

«Gesty» – компанія, що займається виробництвом натуральної косметики з органічних компонентів європейської якості, створюючи авторські рецепти, використовуючи компоненти з сертифікатами COSMOS та ECOCERT. Косметику не тестують на тваринах. В асортименті «GESTY» понад сто одиниць продукції для різного віку, типу шкіри, волосся та потреб, це засоби по догляду за обличчям, тілом і волоссям. Завдяки натуральному складу косметика допомогає вирішити проблему вікових змін, аллергічних реакцій, надмірної жирності, зневоднення, лущення та подразнення, що викликає промкосметика.

«Пані Лавандова»

«Пані Лавандова»

«Пані Лавандова» – соціальний бізнес, заснований сім’ями Людмили Грабовської та Анастасії Зеніщевої у 2021 році, який спеціалізується на наданні послуг з промислового туризму. Проєкт підтримано Естонською радою у справах біженців за програмою розширення можливостей жіночого підприємства. На території є лавандовий органічний сад та майстерня лавандових ремесел. Також у ФітоАромоКлубі є майстерня фітокулінарії, в якій створюють натуральні олії, чаї, сиропи, екоприправи, оцет та конфітюри з насиченим смаком та ароматом. У аромомайстерні власники бізнесу працюють над виготовленням продукції на основі квіткових вод, солей і мінералів, масел і гідролатів. Продукцію призначено для зволоження, відновлення та тонізування шкіри, розплутування волосся та покращення мікроциркуляції шкіри голови. Крім створення та розповсюдження крафтових товарів, «Пані Лавандова» є ідеальним місцем для релаксу та арт туризму, оскільки на території працюють майстерні гончарства, живопису, петриківського розпису та текстилю.

Контакти