Одяг та текстиль

Pokrov Cover

Текстиль

Pokrov Cover

Компанія «Pokrov Cover» займається розповсюдженням різноманітних товарів для автомобілів. Асортимент включає автозапчастини, аксесуари (зовнішній і внутрішній дизайн), охолоджуючі рідини, мастила, освітлювальні прилади, автохімію, автокосметику, електроніку, допоміжне обладнання, автокрісла, засоби аварійної безпеки, засоби по догляду за автомобілем та інші товари. Нещодавно було відкрито власне виробництво чохлів для автомобільних сидінь. При виробництві товару використовуються виключно високоякісні матеріали, виготовлені у країнах Європейського Союзу, сучасне, першокласне обладнання. Компанія «Pokrov Cover» прагне до такої мети, як виготовлення власної продукції з українських тканин. Планується використовувати поліестер – розповсюджений, якісний матеріал, який дасть можливість виготовити чохли належної якості за більш доступною ціною.

Be easy

Дитячий одяг

Be easy

«Be easy» – український бренд якісного, зручного, стильного дитячого одягу. Верхній одяг представлений комбінезонами, різноманітними комплектами, куртками та жилетами. Одяг виробляється з мембранних тканин з проклеєними швами, що виключає можливість попадання води під верхню тканину куртки або комбінезону. Представлені у каталозі моделі не сковують рухів, містять зручні кишені, надійні фіксатори для рукавичок, світовідбивні елементи. Головні убори (шапки, шоломи та комплекти із шапки та хомуту) захищають від вітру та холоду голову, вуха та горло, але при цьому відповідають останнім тенденціям дитячої моди. Для доповнення образу компанією «Be easy» було виготовлено й декілька аксесуарів, таких як дитячі рукавиці краги, манишка дитяча, дитячий рюкзак, штрипки.

Alma Keim

Текстиль

Українська швейна фабрика «Alma Keim» існує з 2018 року, активно розвивається та успішно експериментує в створенні різноманітних моделей чоловічого, жіночого та дитячого одягу, чохлів для обладнання. Наразі компанія спеціалізується на виготовленні шкільної форми, спецодягу для працівників ресторанного та готельного бізнесу, будівельників, пожежників, рятувальників, промисловців та представників інших професій. Серед покупців користується великою популярністю і святковий жіночий одяг. Фабрика має сучасне, технологічне обладнання, яке дає можливість працювати як з натуральними, так і зі штучними тканинами, у строк виконувати замовлення на індивідуальний та оптовий пошив. Розумні ціни, висока якість та відмінний сервіс дозволили «Alma Keim» стати конкурентоспроможною компанією та завоювати довіру українських та закордонних партнерів.

Olga Starceva dress

Текстиль

Компанія, яка займається виробництвом жіночого одягу. Спеціалізується на створенні вечірніх, весільних, а також дитячих суконь. Значною перевагою компанії є те, що мова йде не про масове виробництво, а про пошив сукні засновницею Ольгою Старцевою. Можливе замовлення на пошив як одягу, який вже представлений у колекції за потрібними розмірами, так і індивідуальної сукні з урахуванням усіх побажань клієнта. Вибір даної компанії дасть можливість обрати будь-який колір, фасон, елементи сукні, які зроблять образ ідеальним. Високоякісні матеріали, сучасне обладнання – елементи, які дозволяють створити зручний, стильний, якісний одяг, який ідеально пасує замовниці.

ФОП Баньковська

Текстиль

ФОП Баньковська – компанія, яка займається виготовленням ексклюзивних авторських сумок та аксесуарів. Продукція створюється на якісному матеріалі (шкірі), що робить можливим носіння у будь-яку погоду. На сумках є авторський розпис, ідеї для якого Марина Миколаївна розробляє самостійно. Унікальною продукцію робить і тиснення ручної роботи, яке гармонійно доповнює задуману майстринею концепцію. У клієнтів є можливість зробити індивідуальне замовлення, для якого кольори, дизайн будуть підбиратися спільно з Мариною. Передбачена й можливість зробити замовлення сумок та аксесуарів, які є у наявності. Такі сумки, аксесуари можуть стати цікавим, персоналізованим подарунком, якщо на продукції вказати ініціали людини, логотип компанії або прописати торгову марку фірми.

тм K&VK/ Швейне підприємство “ПОКРОВЧАНКА”

Текстиль

Швейне підприємство «Покровчанка» було засновано у 2009 році. Профільна спеціалізація – випуск шкільної форми та іншого форменого одягу. Підприємство пропонує пошив чоловічого, жіночого та дитячого одягу різної складності, а також дає можливість зробити замовлення на продукцію із минулих колекцій. Швейне підприємство «Покровчанка» приймає замовлення на пошив костюмів творчим колективам, форми працівникам підприємств, установ та організацій. Компанія створює сучасні, якісні моделі як з кольорових, так і однотонних напіввовняних тканин. Усі використовувані матеріали сертифіковані, відповідають санітарним нормам. На замовлення підприємство робить вишивку будь-якого кольору та розміру на костюмах та сорочках. Для повного циклу компанія шукає партнерів для продажу продукції під ТМ K&VK.

Спеціалізоване ательє Мілітарі

Текстиль

Ательє «Мілітарі» займається виробництвом спеціалізованого жіночого та чоловічого одягу. Підприємство працює на сучасному обладнанні, використовує нові, прогресивні технології, закупляє якісні матеріали, які відповідають державним стандартам. Асортимент ательє також включає шапки, сумки, ремені, кепки, нашивки на одяг та різноманітні аксесуари, які стануть гарним доповненням образу. Компанія пропонує клієнтам і виробництво вишивки на замовлення. Підприємство дає можливість покупцям замовити й броньовані куленепробивні жилети. Можливе виготовлення логотипів, шевронів, погонів. Компанія також займається й ремонтом одягу. Спеціалізоване ательє «Мілітарі» готове до співробітництва з українськими та іноземними підприємствами.

ФОП Бородіна Антоніна Валентинівна

Текстиль

ФОП Бородіна Антоніна Валентинівна – компанія, яка спеціалізується на виготовленні жіночого та дитячого одягу для спорту та танців. Одяг для тренувань представлений різними моделями костюмів, купальників, комбінезонів, боді. Обрані матеріали допомагають підтримувати оптимальну теплову рівновагу та забезпечувати максимально ефективну спортивну діяльність. Одяг для виступів включає моделі вечірніх суконь, костюмів для танців та боді з ручною люневільською вишивкою, які не сковують рухів, допомагають створити незабутній образ. У каталозі можна віднайти й інші товари, серед яких шапки, гетри, одяг для розігріву, шорти, наколінники, захист на стрипи, аксесуари. Антоніна Валентинівна також працює з індивідуальними замовленнями, при яких обговорює з клієнтом матеріали, моделі, кольори та дизайн майбутнього виробу.

Маріупольська фабрика іграшок Марі і Поль

Текстильна промисловість

Маріупольська фабрика іграшок «Марі і Поль» – молода компанія, у якій працює 6 амбітних працівників.
Спеціалізуються на виготовленні м’яких іграшок, які сподобаються не лише дітям, але й дорослим.
Використовуються виключно безпечні для здоров’я матеріали.
Продукція оригінальна, естетична, що зробить її відмінним подарунком. Компанія також займається створенням зручних подушок різного розміру, які підійдуть як для нічного сну, так і для звичайного відпочинку вдень. Маріупольська фабрика іграшок «Марі і Поль» створює і неймовірні пледи та постільну білизну для дітей. Фірма готова розглянути пропозиції на разове та постійне співробітництво з вітчизняними та іноземними компаніями.

Інноваційна майстерня А-Текстиль

Текстильна промисловість

Інноваційна майстерня «А-Текстиль» – українське прогресивне швейне підприємство, яке пропонує як готову текстильну продукцію, так і надає послуги з пошиття та вишивки.
Спеціалізується компанія на виробництві постільної білизни, скатертин, крижми, чохлів на стільці. Майстерня пропонує й вишивку логотипів, шевронів. Співпрацює з готелями, ресторанами та іншими підприємствами, виконуючи корпоративні замовлення на текстильну продукцію.
Одним із популярних товарів є еко-сумки, які все частіше замовляють як для власного користування, так і в цілях створення рекламних та сувенірних боксів для клієнтів, споживачів. Дану продукцію обирають люди, які заінтересовані у зменшенні негативного впливу на екологію, підтримують курс «зелених» та прагнуть виглядати стильно.

То Palto

Власний бренд жіночого одягу

ТМ «TOPALTO» – молода компанія, яка була заснована у 2019 році, активно розвивається та підкорює серця українських дівчат та жінок. Спеціалізація – виробництво верхнього жіночого одягу. Компанія використовує виключно натуральні, якісні тканини, які дають можливість створити стильну, приємну на дотик, красиву продукцію. Асортимент «TOPALTO» включає у себе жіночі пальта з натуральної вовни для прогулянок у холодні дні та пальта з натурального шовку для приємного проводження часу на вулиці у літню та весняну пору. Для доповнення образу компанія пропонує клатчі, сумки, косметички, до виробництва яких спеціалісти «TOPALTO» підійшли не менш відповідально. Велика кількість моделей з різних кольорів та матеріалів не залишить байдужою жодну дівчину.

ФОП Рисева Ганна Юріївна

Текстильна промисловість

ФОП Рисева Ганна Юріївна

ФОП Рисева Ганна Юріївна заснувала власний інтернет-магазин «Жива Сорочка».
Компанія спеціалізується на виготовленні ексклюзивних сорочок та суконь з натуральних матеріалів у слов’янському дусі. Уся продукція оброблена споконвічними швами, які забезпечують довговічність сорочок.
Вироби виглядають естетично завдяки тому, що містять ручну вишивку. Власниця бізнесу вірить, що розміщені на сорочках та сукнях вишиті орнаменти, оберегові елементи дають можливість збільшити енергетику та покращити настрій.
Увесь одяг – унікальний та неповторний, адже створюється під кожного конкретного клієнта з урахуванням побажань та в одиничному екземплярі. Такий підхід робить продукцію ідеальним подарунком друзям, близьким та знайомим. Сорочки та сукні підійдуть як для повсякденного носіння, так і для святкування урочистих подій.

Міні-фабрика «С.H.E.R» в місті Маріуполь

Текстильна промисловість

Міні-фабрика «С.H.E.R» – шикарний, гармонійний, елегантний та освіжаючий бренд жіночого одягу.
Компанія пропонує клієнткам стильні однотонні брючні костюми та костюми з шортами, які підкреслюють талію та ідеально пасують.
Міні-фабрика займається виробленням суконь, які підходять для неформальних прогулянок, роботи в офісі. У роботі використовуються якісні тканини, готова продукція доповнюється аксесуарами.
Потенційні покупці можуть як обрати із готових виробів, так і зробити індивідуальне замовлення.

ФОП Петриченко Ганна Олегівна

Текстиль

ФОП Петриченко Ганна Олегівна

ФОП Петриченко Г. О. – українське підприємство, яке займається виробництвом одягу для жінок, чоловіків та дітей. У роботі використовуються мембранні плащівки та американські термофліси – високотехнологічні тканини, які не пропускають вологу, вітер, захищають від холоду, випускають назовні пар від тіла. Асортимент включає ергономічні рюкзаки, слінги, костюми та комбінезони, флісові, зимові, демісезонні куртки, термошкарпетки, терморукавиці. Компанія також виробляє різний одяг для вагітних жінок та жінок, які мають маленьких дітей (немовлят). Можливий пошив одягу для дітей з особливими потребами. Є колекція стильного шкільного одягу.
Компанія розглядає пропозиції українських та іноземних фірм та підприємств для постійного співробітництва.

ТОВ Смалій

Текстильна промисловість

ТОВ Смалій

ТОВ «Смалій» – український виробник панчішно-шкарпеткової продукції, який представлений на ринку 25 років. Асортимент продукції включає дитячі, жіночі колготи різних розмірів, видів, кольорів, з різними малюнками, чоловічі, жіночі, дитячі шкарпетки. Продукція представлена двома торговими марками – «Смалій» та «De Familia». Усі етапи технологічного процесу дотримуються на найвищому рівні та контролюються комісією, відслідковується якість сировини, в’язання, пошиття, формування продукції. Для виготовлення панчішно-шкарпеткових виробів використовується натуральна екологічно чиста бавовна з додаванням високорозтяжної комплексної нитки – обплетеного дорластану. На підприємстві працює лабораторія, де проводиться вхідний контроль сировини за фізико-механічними показниками на відповідність вимогам НД України і ТО. На виробництві застосовується сучасне комп’ютеризоване обладнання, яке дозволяє створити унікальний дизайн носка.

МД VERA

Текстильна промисловість

МД VERA

Модний Дім «VERA» – українська компанія, яка займається виробництвом стильного жіночого одягу. Асортимент включає одяг для будь-якої погоди, настрою, підходить для носіння в офісі, для неформальних зустрічей та прогулянок, романтичних побачень. Модний Дім пропонує своїм клієнтам звернути увагу на плаття, міні та максі спідниці, блузи, які відмінно поєднується з різноманітними аксесуарами, сумками ти клатчами. У колекції також передбачені брюки, які відмінно підкреслюють фігуру дівчини. Компанією ведеться робота по створенню нових футболок, майок, топів, які стануть гарним доповненням до шортів, джинсів. Очікується широкий вибір верхнього одягу – жакетів, жилетів, кардиганів, плащів, пальто, курток, а також панчо. Одяг «VERA» не тільки зігріє у холодну погоду, але й допоможе залишатися стильною та привабливою.

Ательє «Мастер ШОВ»

Індивідуальний пошив одягу

Ательє «Мастер ШОВ» – компанія, заснована Широковою Ольгою Віталіївною, яка займається індивідуальним пошиттям та ремонтом одягу, вишивкою на різній продукції.
Ательє спеціалізується і на виготовленні декоративних, диванних подушок з машинною вишивкою, з атласним кантом.
Для наповнення використовується чистий, екологічний матеріал – холофайбер, який вважається одним із найкращих антиалергенних наповнювачів.
Компанія робить на замовлення вишивку логотипів, написів, малюнків.
Дизайн підбирається або самою майстринею, або клієнтом, можливе виготовлення продукції за наданими ескізами.
Уся продукція, яка є в наявності, може бути виготовлена в інших розмірах, іншого кольору та з іншим дизайном. Створюються також блузки, сорочки та сукні з українською вишивкою.

ТМ Морозкін

Пошив головних уборів

ТМ Морозкін

“Торгова Марка «Морозкін» існує на ринку більше 25 років. Компанія спеціалізується на розробці і виробництві головних уборів на всі сезони року.
Вироблена продукція підходить для чоловіків та жінок різних вікових категорій та естетичних вподобань. Колекції компанії оновлюються кожен сезон з урахуванням сучасних світових та українських тенденцій. Всі вироби зроблені з високоякісної сировини, такої як: льон, бавовна, хутро, трикотаж, та інші. У наявності є в’язані головні убори, снуди та шарфи.
Жінкам компанія додатково пропонує звернути увагу на подовжені головні убори, шапки по голові, які за рахунок в’язки та використаних матеріалів зберігають тепло, не пропускають вітер.
Продукція від ТМ Morozkin виробляється на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій. “

Denata Toys

Текстиль

Denata Toys

Компанія Denata Toys офіційно була заснована у 2017 році, але насправді досвід роботи майстринь у цьому напрямку складає майже 5 років.
Спеціалізація компанії – пошиття ексклюзивних авторських іграшок, створення портретних ляльок, текстильних іграшок, виробництво різноманітного текстилю для дому. Послуги, які надає українська компанія Denata Toys:
– пошиття текстильних іграшок та предметів інтер’єру на замовлення;
– роздрібна торгівля еко-сумками, подушками, м’якими іграшками, портретними ляльками;
– машинна вишивка на замовлення;
– виконання оптових замовлень та співпраця з меблевими фабриками;
– щотижневі майстер класи, які дають можливість отримати навички зі створення продукції.

Студія пошиву жіночого та дитячого одягу LikeMIRAM

Текстильна промисловість

Студія пошиву жіночого та дитячого одягу «LikeMIRAM» пропонує клієнтам модний сучасний одяг в стилі casual, одяг для створення яскравих образів міської моди, вишукані вечірні сукні.
У роботі використовуються якісні, приємні на дотик матеріали, такі як віскоза, шифон, трикотаж, м’які струмуючі тканини або тонка шерсть. Красиві аксесуари, дрібні деталі та прикраси від студії «LikeMIRAM» доповнять та допоможуть завершити створений образ. Компанією надаються послуги:
– пошиття одягу та аксесуарів на замовлення та власних колекцій;
– роздрібна торгівля діловими костюмами та блузами для бізнес-леді, сарафанами, повсякденними сукнями, купальниками, туніками, топами та парео зі складу в м. Маріуполь.
Доставка здійснюється по усім містам України.

Shveikamlt (Швейка Мелитополь)

Текстильна промисловість

Shveikamlt (Швейка Мелитополь)

Компанія «Shveikamlt» – молода, українська фірма, яка буда заснована у 2020 році. Спеціалізується на пошитті як стандартних, так і нестандартних комплектів постільної білизни для дітей та дорослих. Компанія здійснює ремонт одягу, а також приймає замовлення на індивідуальне пошиття звичайного одягу, уніформи. Послуги, які надає Shveikamlt:
– машинна вишивка будь-яких зображень, логотипів, написів на всіх видах тканин;
– виробництво гарних, затишних, зручних та безпечних бортиків для дитячих ліжечок (форма та розміри продукції обговорюються індивідуально);
– пошиття різноманітного домашнього текстилю;
– роздрібна торгівля постільною білизною для дорослих та дітей, футболками-вишиванками, вишитими полотняними еко-торбами та сумками-бананками зі складу у м. Мелітополь.

Malfy Textile

виробництво та продаж домашнього текстилю

Malfy Textile

Компанія Malfy Textile спеціалізується на пошитті комплектів постільної білизни, кухонного текстилю. Створення продукції здійснюється за ескізами клієнта, за індивідуальними розмірами, з врахуванням усіх побажань. Компанія відповідально підходить до питання підбору матеріалів та фурнітури, якості обробки виробів.
Виробництво продукції здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, яке забезпечує не лише швидкість виготовлення та високу якість кінцевого продукту (постільної білизни, текстилю), але й екологічність процесу.
Послуги:
– торгівля готовими комплектами постільної білизни з різних видів матеріалу від бюджетних тканин до тканин класу люкс зі складу;
– послуги чистки подушок, ковдр, перин з пуху і пера по Луганській області.

Zefirka

Виробництво текстильних виробів для немовлят

Zefirka

Майстерня домашнього текстилю Zefirka працює в Україні понад 3 роки, постійно розширює асортимент, добавляючи нові види продукції, кольори та матеріали.
Компанія спеціалізується на створенні унікальних текстильних виробів для немовлят.
Продукція майстерні:
– дитяча постільна білизна;
– бортики у ліжечко;
– конверти на виписку з пологового будинку;
– теплі та яскраві пледи;
– зручні подушки для сну та денного відпочинку;
– кокони, які необхідні для створення затишного обмеженого простору для новонародженого.
При створенні продукції використовуються виключно екологічно чисті та безпечні для життя та здоров’я матеріали (хардфайбер, м’який холофайбер, бавовна, плюш та інші).
Майстерня домашнього текстилю Zefirka працює з індивідуальними замовленнями, а також продає готову продукцію.

Uoltex

Виробництво столового та кухонного текстилю

Молода українська компанія Uoltex з’явилася на ринку 2 роки назад.
Головна спеціалізація – виробництво кухонного текстилю з використанням різноманітних дизайнів на різний смак.
При створенні продукції застосовуються якісні матеріали, такі як іспанські тканини, однотонні тканини турецької фірми Teflon з тефлоновою пропиткою та високою щільністю.
Компанія Uoltex займається роздрібною торгівлею рушниками, скатертинами, серветками, декоративними подушками та фартухами. Продукція, виготовлена із хлопку, відмінно вбирає вологу, швидко висихає, не линяє, що збільшує загальний строк експлуатації виробів.
При створенні товарів використовується сучасне обладнання та новітні технології, завдяки яким вдається отримати стильну та якісну продукцію.

ФОП Бурьян

Сфера діяльності:
Виробництво та реалізація одягу.
Підприємство пропонує широкий асортимент високоякісного одягу з надійних, безпечних для здоров’я матеріалів.
Одяг, який створює компанія, користується величезним попитом та експортується до Франції.
Моделі одягу розробляються фахівцями, що мають величезний практичний досвід роботи на швейному підприємстві.
Профіль компанії:
Сучасний швейний цех спеціалізується на пошитті одягу, в тому числі, для експорту за кордон.
Виробнича база підприємства оснащена найсучаснішим спеціалізованим обладнанням, яке дозволяє фахівцям випускати бездоганно якісну продукцію.
Підприємство постійно розширюється й розробляє нові моделі одягу, щоб задовольнити зростаючий попит на свою продукцію.

DRESS CENTR та FORMA CENTR

Текстиль

DRESS CENTR та FORMA CENTR – унікальна компанія, якій вдалося поєднати два види діяльності, які, на перший погляд, поєднати неможливо. Існує 10 років, за які встигла випустити неймовірні колекції одягу. DRESS CENTR – компанія, яка спеціалізується на створенні вечірніх та весільних суконь. При виробництві використовуються лише першокласні матеріали (органза, іспанське мереживо, королівський атлас та інші), які дають можливість створити казковий образ для нареченої. Компанія співпрацює з приватними дизайнерами, весільними салонами, а також виконує індивідуальні замовлення. FORMA CENTR – частина цієї ж компанії, яка займається виготовленням спецодягу для машинобудівних, металургійних, будівельних і харчових підприємств. Матеріали для одягу підбираються залежно від роботи, яка буде у ній виконуватися.

Ательє «Пані»

Вероніка Романькова – дизайнер-конструктор одягу, який заснував майстерню «Пані» у 2003 році. На ідею виготовлення українського етнічного одягу Вероніку надихнули спогади про батька, який був творчою людиною, любив аутентичну вишивку. Ательє спеціалізується на виготовленні вишиванок, суконь. У свої вишиванки дизайнерка закодовує імена власників та різноманітні обереги, які розшифровуються у спеціальному паспорті. Вероніка прислухається до клієнта, разом із ним обговорює фасон, розташування візерунків, кольорову гамму. Вишиванки носять не лише в Україні, а й у Німеччині, США, Італії, Австрії та інших країнах. Окрім жіночого, чоловічого, дитячого одягу, у майстерні можна придбати прикраси, хутряні іграшки, подушки із домотканого льону, рушники із бавовни, чохли, скатертини, маски для відпочинку, різноманітні домашні прикраси. Крім цього, Вероніка допомагає військовим на Сході країни разом з Асоціацією жінок «Пані» та волонтерським проектом «Чашка добра». Вона ремонтує, займається пошиттям військового одягу, виготовляє нагрудні знаки, шеврони.

ТМ Вже не босі

Артем Кравчук – підприємець, який займається пошиттям жіночого та чоловічого взуття. ТМ «Вже не босі» з’явилася у 2015 році, коли Артем зміг налагодити виробництво взуття ручної роботи. Для розширення бізнесу підприємцем було прийнято рішення взяти участь у програмі «Український донецький куркуль», яка була запущена Донецькою обласною державною адміністрацією. Отримання гранту дало можливість розширити виробництво, закупити нове обладнання. Наразі асортимент компанії включає туфлі, черевики, чоботи, краги та кросівки. Взуття від Артема Кравчука здобуло популярність як серед жителів Добропілля та інших міст України, так і серед іноземців. Компанія вже успішно відправляє замовлення у Сполучені Штати Америки, Нову Зеландію, Австралію, Ізраїль та інші країни. Підприємець планує розширити асортимент чоловічого взуття, почати виготовляти аксесуари та сумки зі шкіри. Готовий до співробітництва з українськими та зарубіжними фірмами, підприємствами, установами та приватними особами.

ТОВ «Рубіж-Текс»

ТОВ «Рубіж-Текс» – вітчизняний виробник недорогих панчішно-шкарпеткових виробів, який на 100% ручається за якість пропонованого товару.
Компанія спеціалізується на виготовленні та реалізації жіночих та чоловічих шкарпеток.
Пропонується і виконання більш складних робіт, таких як:
• нанесення на продукцію логотипів компаній (актуально для розважальних, культурно-оздоровчих центрів);
• створення дизайнерської вишивки;
• розробка та нанесення індивідуальних сюжетів для подарункових виробів.
Компанією виробляються махрові шкарпетки, які характеризуються такими властивостями, як гігроскопічність і збереження тепла. Пропонуються і шкарпетки, основним матеріалом яких є бавовна, основною особливістю яких є можливість анатомічно щільно облягати ногу, не перешкоджаючи нормальному кровообігу. При виготовленні продукції також застосовуються такі матеріали, як поліамед, лайкра.
ТОВ «Рубіж-Текс» пропонує гнучку систему бонусів для оптових покупців. Компанія успішно співпрацює як з фізичними, так і з юридичними особами.

Контакти