Промисловість

ТОВ Керамічні маси Донбасу

Вироби з кераміки

ТОВ Керамічні маси Донбасу

Сфера діяльності:
Підприємство спеціалізується на виробництві керамічних мас.
Цей матеріал є складною, точною та збалансованою композицією, яка виготовляється з натуральних мінералів: глини, каоліну, піску, шпату, пегматита та інших.
Матеріал використовується для виробництва такої продукції, як порцеляновий, фаянсовий столовий та декоративний посуд, електроізоляційні компоненти, сувеніри, будівельна та технічна кераміка.
Профіль компанії:
ТОВ «Керамічні маси Донбасу» – сучасна компанія, що інтенсивно розвивається у сфері виготовлення керамічних мас. Товариство почало свою роботу у 2003 році в рамках спільного з європейськими виробничими підприємствами міжнародного проекту, який був реалізований вже у 2005 році.
Завод виготовляє наступні види керамічних мас:
● порошки, які використовуються у шлікерному литті та напівсухому пресуванні;
● пластичні маси, необхідні для ручного та машинного формування;
● гранульовані порошки, які застосовуються в ізостатичному пресуванні;
● кілька видів сухих сумішей і пудри тонкомолотих глин та каолінів.
Технології, що використовуються на підприємстві, дозволяють отримувати високоякісну керамічну масу з урахуванням всіх вимог замовника.
Завод має можливість виготовити, як найпростішу одно-двох компонентну, так і ювелірну за складом та властивостями порцелянову композицію.

ТОВ Хімекселен

Вироби з поліуретану та пінополіуретану

Сфера діяльності:
ТОВ «Хімекселен» – торгово-виробниче підприємство, яке спеціалізується на виробництві виробів з поліуретану та пінополіуретану.
Енергоефективна та високоякісна продукція компанії має відмінні технічні параметри.
Підприємство пропонує клієнтам широкий асортимент поліуретанових вуликів, а також плит та стрижнів, які виготовляються за кресленнями замовника.
Профіль компанії:
ТОВ «Хімекселен» розпочало свою роботу у 2004 році. Підприємство виготовляє та реалізує енергоефективну полімерну продукцію.
Компанія постійно працює над удосконаленням технології виробництва та розширенням асортименту продукції. Підприємство володіє власною високотехнологічною виробничою базою та складами, що дозволяє оперативно виконувати всі замовлення.
Вся продукція виробника відповідає вітчизняним стандартам якості та безпеки.

ФОП Роганов Л.М.

Медичне обладнання

Сфера діяльності:
Виробник спеціалізується на розробці і виготовленні приладів, обладнання та інструментів, які використовуються у медицині, екології та інших сферах життєдіяльності.
Виробнича база підприємства оснащена сучасним обладнанням, що гарантує високий рівень якості та надійність продукції.
Профіль компанії:
Виробник почав свою діяльність у 2016 році.
На цей час підприємство інтенсивно розвивається та пропонує клієнтам широкий асортимент:
● ендоскопів для урології, бронхоскопії, ларингоскопії та інших областей медицини;
● уретроскопів та ларингоскопів з волоконною оптикою;
● гнучких ендоскопів різної модифікації;
● освітлювальних блоків різної потужності;
● приладів та інструментів для лазерної терапії;
● систем спостереження за пацієнтами, систем для навчання студентів;
● медичного інструментарію;
● електростимуляторів різного типу;
● автоматизованих мікропроцесорних медичних комплексів. Крім того, підприємство займається науково-конструкторськими дослідженнями в області:
● оптико-електронної техніки;
● електронно-механічної техніки;
● автоматизованих мікропроцесорних медичних комплексів;
● діагностичної апаратури;
● пристроїв функціональної діагностики;
● медичного інструменту;
● приладів та інструментів для лазерної терапії.

ТОВ МАКС-ЕКО сервiс

Будівельна

ТОВ МАКС-ЕКО сервiс

Сфера діяльності:
Компанія спеціалізується на впровадженні енергоефективних систем опалення приміщень, заснованих на використанні сучасних технологій інфрачервоного обігріву МАХЕСО.
Установка такої системи здійснюється у підлогу, стіну або стелю приміщення. Висока ефективність інфрачервоного обігріву поєднується з економічністю споживання енергії, що зробило систему МАХЕСО одним з лідерів вітчизняного ринку у сегменті опалювального обладнання.
Профіль компанії:
ТОВ «МАКС-ЕКО сервiс» вже багато років встановлює енергоефективні системи обігріву у приміщення різної площі. Компанія надає комплекс послуг з проектування, монтажу, сервісного обслуговування встановленого обладнання. Підприємство має бездоганну репутацію та надає гарантію на встановлювані системи – 15 років, при терміні експлуатації – 40 років.

Завод автогенного обладнання «Донмет»

Обладнання для різки, сварки і пайки металів

Завод автогенного обладнання «Донмет»

Сфера діяльності:
Підприємство спеціалізується на виробництві автогенного обладнання.
На заводі налагоджений випуск агрегатів для різання металу будь-якої товщини, пальників різних модифікацій, газових редукторів, газових рамп та іншого обладнання, яке використовується у процесах газополум’яної обробки.
На заводі можна в індивідуальному порядку замовити обладнання, що має необхідну потужність, розміри та комплектацію.
Вся продукція виготовляється на виробничих потужностях заводу. Обладнання проходить контроль якості на кожному етапі виробництва, що гарантує його надійність та безпеку.
Профіль компанії:
Завод «Донмет» почав свою роботу в 1990 році. Тепер це сучасне підприємство випускає більш ніж 80 видів різного обладнання та понад 300 його модифікацій. Протягом року фахівці заводу розробляють та запускають у серію 5-6 новинок.
Продукція виробника експортується у 20 країн світу. Завод працює більш ніж з 600 дилерами. Бездоганна якість газополум’яного обладнання, що випускається під маркою «Донмет», багато в чому обумовлена сучасною системою управління виробничим процесом, високою кваліфікацією персоналу, а також злагодженою роботою всіх служб підприємства.

ПП Корвет

Художні вироби з граніту (фонтани “Плаваючий шар”)

ПП Корвет

Сфера діяльності:
Приватне підприємство “”Корвет”” виготовляє високоякісні вироби з натурального каменю.
Виробник пропонує широкий асортимент фонтанів, кам’яних мийок і раковин, гранітних тарілок, ваз та пам’ятників. Кам’яні вироби будь-якої форми і розміру виготовляються в установлені строки з урахуванням вимог та побажань замовника.
Профіль компанії:
Компанія “”Корвет”” має бездоганну репутацію у сфері виробництва високоякісних виробів з натурального каменю з 1991 року.
Виробнича база підприємства налічує понад 20 одиниць сучасного обладнання для обробки каменю. Виробник має можливість виготовляти якісні вироби будь-якої складності завдяки великому практичному досвіду співробітників та використанню найкращого матеріалу.
Крім того, компанія здійснює доставку своєї продукції в усі регіони України.

ТОВ Крамтехцентр

Машинобудування

Сфера діяльності:
Підприємство спеціалізується на проектуванні, виготовленні та постачанні складних металоконструкцій і конвеєрного обладнання. Виробник пропонує широкий вибір:
● конвеєрів;
● роликів конвеєрних та інших комплектуючих;
● дезінтеграторів для подрібнення зернових і олійних культур, виробництва цукрової пудри;
● унікальних металоконструкцій;
● запчастин до різних видів обладнання.
Крім того, компанія виготовляє нестандартне обладнання з урахуванням вимог замовника. Команда фахівців ТОВ «НВП Крамтехцентр» пропонує оптимальну за вартістю продукцію високого технічного рівня, яка виготовляється на основі спеціальних знань та значного виробничого досвіду.
Профіль компанії:
Науково-виробниче машинобудівне підприємство ТОВ «НВП Крамтехцентр» створено у 2000 році на базі науково-дослідного інституту НДІПТМАШ. Власні виробничі площі та конструкторське бюро дозволяють виробнику успішно вирішувати найскладніші технічні завдання.
Підприємство практикує індивідуальний ретельний підхід до виконання кожного замовлення.
Виробництво ідеально налагоджено, повністю автоматизовано та оптимізовано під випуск продукції, що дає можливість не тільки істотно знизити ціну, але і значною мірою підвищити якість виробів.

ТОВ Промтехтепло

Промвиробництво

ТОВ Промтехтепло

Сфера діяльності:
Підприємство спеціалізується на виготовленні високоефективного теплоізоляційного матеріалу з керамічного волокна, який служить відмінним замінником азбесту та азбестовмісної продукції.
Виробник пропонує клієнтам великий асортимент матеріалу в рулонах, а також повсть, фетр, вату, плити жорсткого типу, плити на керамічній зв’язці, вставки, тиглі та фасонні вироби.
Вся продукція компанії нетоксична, пожежо- та вибухобезпечна, а також має паспорт екологічної безпеки.
Профіль компанії:
Підприємство розпочало свою роботу в сфері виробництва вогнетривкої продукції у 2002 році.
Інтенсивний розвиток компанії пов’язано з високою якістю виробів, широким асортиментом пропонованої продукції, гнучкими можливостями виробничої бази та бездоганною логістикою. Виробник успішно співпрацює з багатьма великими металургійними комбінатами та іншими підприємствами України.
Гнучка технологія виробництва дає можливість здійснювати весь комплекс робіт для отримання виробів з необхідними характеристиками спільно з замовником.
Технологи підприємства розробили та впровадили у виробництво технологію використання м’якої ізоляції в теплових агрегатах усіх типів. Фахівці ТОВ “”Промтехтепло”” при необхідності особисто відвідують об’єкт для надання практичної допомоги у монтажних роботах.

ФОП Шарков Олександр Васильович

Сільське господарство – Виробництво комбікормів

Сфера діяльності:
Виробництво та реалізація високоякісних комбікормів.
Продукція виробляється з добірної натуральної сировини з використанням інноваційних технологій. Всі комбікорми мають оптимальне співвідношення інгредієнтів, оскільки виготовляються згідно з вітчизняними стандартами якості та безпеки.
Кожен етап виробництва комбікорму чітко контролюється, що дозволяє отримати дійсно якісний продукт.
Профіль компанії:
ФОП Шарков – виробник високоякісних збалансованих кормів.
За роки свого існування підприємство завоювало бездоганну репутацію та довіру клієнтів. Для виробництва своїх комбікормів компанія використовує найкращу сировину, комплекс сучасних технологій, новітню систему контролю якості та ідеально розраховану рецептуру.

ТОВ Автоматизація ТераВатт Груп

Промислова автоматизація

ТОВ Автоматизація ТераВатт Груп

Сфера діяльності:
Один з лідерів в галузі промислової автоматизації України: розробляє та вводить в експлуатацію системи, які використовуються для автоматизації різних технологічних процесів.
Підприємство надає повний спектр послуг, що охоплює проектування, постачання, введення в експлуатацію систем промислової автоматизації для електрообладнання, електропостачання, безпеки персоналу та механізмів.
Автоматизація технологічних процесів виконується на базі обладнання Schneider Electric, Rockwell Automation, Siemens та інших відомих виробників.
Профіль компанії:
Компанія почала свою роботу у 2005 році та має значний практичний досвід реалізації найскладніших рішень у сфері автоматизації промислових підприємств.
Наприклад, компанія проектує та вводить в експлуатацію системи, що використовуються для автоматизації роботи доменних печей і котлоагрегатів великої потужності.
Підприємство займається не тільки промисловою автоматизацією, а й проектує металургійні процеси, оборотні цикли водопостачання, очисні споруди.
У групі компаній «Автоматизація ТераВатт Груп» працює понад 150 кваліфікованих фахівців.
Підприємство послідовно інвестує в інтенсивний розвиток своєї діяльності, тому її співробітники регулярно підвищують кваліфікацію в освітніх центрах України та інших країн.

ФОП Чепак Олександр Васильович

Еко-Корм Дмитрівка

Сфера діяльності:
Спеціалізується на комбікормах для тварин.
Всі корми виготовлені на основі унікальних рецептів, які розроблені для збалансованого розвитку домашніх тварин та птиці в умовах домашнього господарства. Широкий асортимент комбікормів дає можливість підібрати оптимальний раціон відповідно до потреб поголів’я.
Профіль компанії:
ФОП Чепак реалізує виключно якісні та перевірені комбікорми. Інтенсивний розвиток діяльності підприємства став можливим завдяки якості продукції, кваліфікованому персоналу та добре поставленої логістики.
Всі комбікорми, які пропонуються клієнтам, відповідають вітчизняним стандартам якості та безпеки.

ФОП Мокрік Іван Вікторович

Виготовлення меблів в стилі ЛОФТ для кафе, барів, готелів, хостелів

Сфера діяльності:
Виробництво меблів у стилі лофт для кафе, барів, готелів, хостелів.
Здебільшого, такі меблі виготовляються з натурального дерева грубої обробки та металу, але можливі різноманітні варіанти.
Виробник пропонує широкий асортимент високоякісних меблів з вінтажним колоритом та сучасним функціоналом. Крім того, компанія готова виготовити меблі на замовлення з урахуванням вимог та побажань клієнта.
Профіль компанії:
Виробник інтенсивно розвивається області виробництва сучасних, функціональних меблів в стилі лофт.
Неповторні предмети інтер’єру створюються шляхом використання різноманітних відтінків природного старіння та іржі в поєднанні з унікальною технікою обробки дерева. Компанія реалізує виключно якісні автентичні меблі, які здатні створити неповторну атмосферу в кафе, барі, ресторані або готелі.

ФОП Слюсар Владислав Михайлович

Впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій шляхом модернізації виробництва у місті Маріуполь

Сфера діяльності:
Модернізація виробництва шляхом впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій.
Основне завдання будь-якого підприємства – підвищення енергоефективності виробництва та зниження собівартості без втрати якості продукції.
Компанія пропонує своїм клієнтам ряд інноваційних рішень, які дозволяють значно знизити енерговитрати, що позитивним чином впливає на ефективність виробництва.
Профіль компанії:
ФОП Слюсар спеціалізується на розробці та впровадженні у виробництво прогресивних технологій, які дозволяють підвищити ефективність роботи підприємства на всіх етапах виготовлення продукції.
Компанія проводить ретельний аналіз енергоефективності підприємства замовника з урахуванням впливу різних чинників на витрати енергії, після чого вживає заходи, які підвищують виробничу ефективність.

ТОВ СХІДНА ХІМІЧНА КОМПАНІЯ

ТОВ СХІДНА ХІМІЧНА КОМПАНІЯ

Сфера діяльності:
Виробництво та реалізація високоякісних піноутворюючих засобів.
Широкий асортимент продукції представлений у сегменті професійних миючих засобів для автомобілів, а також професійних миючих засобів для підприємств харчової промисловості та піноутворювачів.
Вся продукція підприємства сертифікована і відповідає вітчизняним стандартам якості та безпеки.
Профіль компанії:
Підприємство розпочало свою діяльність у 2011 році, як ФОП, з виробництва активних пін для мийки автомобілів та побутової хімії. Інтенсивний розвиток компанії було обумовлено випуском продукції, яка має оптимальне співвідношення ціна-якість.
ТОВ «Східна Хімічна Компанія» відкрилося у 2016 році. Підприємство спеціалізувалося на виробництві професійних миючих засобів для харчової промисловості. У 2017 роки активи двох виробників були об’єднані.
Компанія регулярно впроваджує нові технології у виробничий процес, що дозволяє випускати конкурентноспроможну продукцію за прийнятною вартістю. Складські термінали підприємства працюють у багатьох регіонах України – це значною мірою збільшує ефективність логістики. Виробник має бездоганну репутацію та співпрацює з багатьма промисловими підприємствами України.

Tent Leader

Tent Leader

Сфера діяльності:
Виробництво торгового обладнання та тентових виробів. Підприємство пропонує широкий асортимент наметів для саду та торгівлі, торговельних і агітаційних наметів, торгових столів, наметів для виставок, парасольок для літніх майданчиків та кафе.
Крім того, компанія виготовляє штори для автомийок, намети великих розмірів, м’які ПВХ-вікна, навіси та накриття для літніх майданчиків. На будь-яку продукцію, якщо це потрібно, наноситься логотип або реклама замовника.
Профіль компанії:
Підприємство інтенсивно розвивається, постійно освоюючи новітні технології у сфері виробництва торгового обладнання та тентових виробів.
Співробітники компанії мають багатий практичний досвід у зварювальних роботах, пошитті тентових виробів та пайці ПВХ. Крім стандартного асортименту, підприємство має можливість виготовити обладнання в індивідуальному порядку з урахуванням вимог замовника.

РТ Украіна

Сфера діяльності:Виробництво робочих рукавиць під торговою маркою «РТ».
Компанія пропонує клієнтам широкий вибір продукції, починаючи від робочих рукавичок «Сад і город» та закінчуючи крагами для зварників і міцними рукавицями для склярів.
Виробник випускає широкий розмірний ряд рукавичок, що дозволяє підібрати пару, яка ідеально сяде на руку. Рукавички мають підвищену еластичність, відмінно пропускають повітря, а також відрізняються від аналогів підвищеною зносостійкістю.
Профіль компанії:
Український бренд «РТ» – одне з найбільш відомих імен в області виробництва робочих рукавиць.
Підприємство випускає комфортну та надійну продукцію бездоганної якості, чим завоювало довіру своїх постійних клієнтів.
Досягти динамічного розвитку вдалося шляхом прихильності компанії інноваційним технологіям виробництва та суворим стандартам якості. Весь процес виробництва продукції ретельно контролюється: від вибору пряжі до в’язання, пакування, сортування та відправлення кінцевому споживачу.

«Термо-Златопіль»

«Термо-Златопіль»

Сфера діяльності:
Монтаж систем опалення, газопостачання, очищення води, оптова та роздрібна торгівля опалювальним і насосним обладнанням, проектування та будівництво інженерних систем, впровадження енергозберігаючих технологій.
Все обладнання, яке пропонує підприємство своїм клієнтам, відповідає вітчизняним стандартам якості та безпеки. Підприємство має можливість надавати широкий комплекс послуг, що дозволяє замовнику значно заощадити час та кошти.
Профіль компанії:
Виробничо-комерційне приватне підприємство «Термо-Златопіль» розпочало свою роботу у 2001 році. Компанія динамічно та стабільно розвивається у сфері продажу газових котлів, надання послуг з встановлення систем опалення, газопостачання, очищення води.
Компанія зарекомендувала себе як надійний партнер та плідно співпрацює з багатьма промисловими підприємствами України.
Співробітники компанії мають значний практичний досвід та постійно підвищують кваліфікацію на різноманітних форумах і тренінгах.

ТОВ тетра

Стеклопакеты и зеркала

Сфера діяльності:
Виробництво склопакетів, декоративних дзеркал для ванних кімнат і прихожих та картин зі скла.
Виробнича база підприємства дозволяє випускати продукцію бездоганної якості – компанія використовує угорське, німецьке, турецьке та китайське обладнання.
В каталозі ТОВ «Тетра» налічується близько 400 найменувань різноманітних виробів. Продукція виробника користується значним попитом серед населення та промислових підприємств завдяки своїй надійності і відмінним експлуатаційним параметрам.
Профіль компанії:
ТОВ «Тетра» – сучасна компанія, яка спеціалізується на виробництві дзеркал, склопакетів та картин зі скла.
Широкий асортимент продукції дозволяє клієнту підібрати необхідний виріб з урахуванням своїх побажань та вимог. Для декорування дзеркал та картин зі скла, виробник використовує інноваційну технологію фьюзинг, що є запорукою високих естетичних властивостей продукції.
ТОВ «Тетра» успішно співпрацює з багатьма вітчизняними торговими мережами, маючи бездоганну репутацію надійного партнера.

ТОВ «Хімтехнологія»

ТОВ «Хімтехнологія»

Сфера діяльності:
Діяльність у сфері інжинірингу, надання послуг технічного консультування.

Профіль компанії:
ТОВ «Хімтехнологія» представляє в Україні Групу компаній «ГIАП» – одне з провідних підприємств в галузі інжинірингу та проектування хімічних виробництв на території Європи, Азії та СНД.
Група компаній ГІАП спеціалізується в наданні комплексної інжинірингової підтримки виробництв мінеральних добрив і переробки газу, а також реалізації профільних проектів під ключ.
ТОВ «Хімтехнологія» має величезний досвід й виробничі ресурси для здійснення найбільш складних і об’ємних проектів, також всі необхідні свідоцтва про допуск до робіт з підготовки проектної документації, які впливають на безпеку об’єктів капітального будівництва, зокрема, для особливо небезпечних, технічно складних і унікальних об’єктів.
Якість виконуваних робіт відповідає вимогам ISO 9001.

ТОВ АЙДАР МИЛАМ

Виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості

Сфера діяльності:
Виробництво борошна вищого та першого сортів, а також пшеничних висівок.
У виробничий процес впроваджений комплекс технологій, які забезпечують високу якість продукції та можливість її тривалого зберігання при дотриманні належних умов.
Продукція підприємства проходить регулярні перевірки якості на всіх етапах виробництва, тому кінцевий споживач отримує бездоганне борошно по досить невисокій вартості.
Профіль компанії:
Борошномельний комплекс «Айдар Милам» – складне механізоване та автоматизоване підприємство, виробнича база якого оснащена сучасним ефективним обладнанням, призначеним для прийому, зберігання, переробки, а також відвантаження зерна та продуктів його переробки.
Крім того, підприємство оснащене обладнанням для моніторингу якості продукції та відповідних досліджень. Фахівці компанії постійно впроваджують у виробництво інноваційні технології, спрямовані на поліпшення якості та зниження собівартості борошна.

ТОВ Аєромєх

ТОВ Аєромєх

Сфера діяльності:
Виробництво та розробка зерноочисного обладнання.
Підприємство створило технологію, яка дає можливість отримувати високоврожайне насіння. На основі цієї розробки працює аеродинамічний сепаратор САД, який вже багато років використовується аграріями та переробниками зерна в якості основної зерноочисної машини.
Профіль компанії:
ТОВ “”Аеромех”” – сучасне підприємство України, що спеціалізується на розробці та виробництві зерноочисного обладнання.
Професіонали компанії винаходять, проектують, виготовляють, впроваджують у виробництво сучасні та ефективні зерноочисні агрегати. Компанія є власником понад 65-ти міжнародних та вітчизняних патентів на свої винаходи.
Сепаратори САД – унікальне обладнання, яке використовують аграрії не тільки в Україні, а й в усьому світі.

ТОВ НДПІ Водоочисні технології

Производство прочих химических продуктов, не включенных в другие категории

ТОВ НДПІ Водоочисні технології

Сфера діяльності:
Інститут проводить комплексну водопідготовку, яка включає: обстеження об’єктів, інжиніринг, виробництво і постачання хімічних реагентів та обладнання, пусконалагоджувальні роботи, науковий супровід водопідготовчих комплексів, сервісне обслуговування, навчання персоналу замовника, впровадження інноваційних програм для стабілізаційної та корекційної обробки води.
Підприємство має сучасне проектно-конструкторське бюро та департамент з бездоганною репутацією, який відповідає за інженерний супровід, що дозволяє інституту гарантувати якість обладнання, реагентів та виконаних робіт.
Профіль компанії:
НДПІ «Водоочисні технології» почав свою роботу в 1999 році в місті Сєвєродонецьк, Луганської області.
За рахунок високого професіоналізму співробітників, за короткий час інститут перетворився у багатопрофільне підприємство, що динамічно розвивається та активно працює на ринку промислової екології, енерго- та ресурсозбереження. Компанія займає провідні позиції серед українських підприємств в області водопідготовки та теплоенергетики.

ТОВ Промдекс-Україна

ТОВ Промдекс-Україна

Сфера діяльності:
Розробка, виробництво та реалізація очисного обладнання, матеріалів і готових рішень у сфері водопідготовки.
Крім того, підприємством налагоджено виробництво побутової серії продукції. На базі підприємства створено Торговий дім “”СВОД””, завдання якого – розвиток, впровадження та реалізація товарів побутового сегмента.
Профіль компанії:
Компанія створена на базі науково-дослідного інституту «ИВТ» (інститут водоочисних технологій).
Підприємство проводить комплексну водопідготовку для ТЕЦ, теплових мереж, а також металургійних, хімічних, нафтопереробних, харчових та інших промислових підприємств. У вересні 2017 року виробник налагодив випуск побутової хімії під торговими марками ТМ Clean Drops та ТМ Ефект. Компанія пишається своєю репутацією та робить все можливе, щоб створювати продукцію, яка допомагає захистити обладнання, заощадити енергоресурси та зберегти навколишнє середовище!

ПП Полімерторг

ПП Полімерторг

Сфера діяльності:
Продаж та установка високоякісного інноваційного обладнання для сонячних електростанцій.
Підприємство виконує якісний монтаж сонячних панелей, професійне консультування з усіх питань що стосуються отримання та використання сонячної енергії, а також здійснює поетапний контроль оформлення договору з електромережами, який дозволить отримати клієнту «Зелений» тариф.
Профіль компанії:
Компанія працює на ринку, використовуючи назву Альтенерго. Підприємство реалізує та встановлює обладнання, необхідне для роботи сонячних електростанцій.
Будучи прямим постачальником сонячних панелей фотоелектричних модулів Suntech Power від виробника з Китаю, компанія має можливість встановлювати доступні ціни на сонячне обладнання. Підприємство інтенсивно розвивається та має у своєму портфоліо безліч успішних реалізованих проектів на території Луганської області та в інших регіонах України.

Ферум-строй-сервіс

Сфера діяльності:
Виробництво та монтаж сходових і балконних огорож, билець та поручнів, воріт, решіток, сходів в басейнах, козирків, навісів, флагштоків з полірованої та шліфованої нержавіючої сталі, скла і латуні.
Вся продукція відповідає вітчизняним стандартам безпеки та якості. Виробнича база компанії оснащена найсучаснішим обладнанням від відомих світових виробників.
Профіль компанії:
За роки існування на підприємстві сформувався колектив професіоналів, які прагнуть надати клієнтам комплекс послуг найвищої якості.
Компанія є виробником, тому має можливість встановити доступні ціни на свою продукцію, а також приймати замовлення з урахуванням вимог та побажань клієнта. Підприємство пропонує широкий асортимент високоякісних виробів, які мають високий ступінь зносостійкості та чудові естетичні якості. Виробник працює не тільки в Луганській області, а й в інших регіонах України.

RedLine

RedLine

Компанія «RedLine» спеціалізується на виготовленні та реалізації промислових пилососів.
Запропоновані в каталозі моделі відрізняються потужністю, продуктивністю, кількістю турбін, об’ємом, діаметром бака, довжиною мережевого кабелю та висотою пилососа. Крім самих агрегатів компанія виробляє складові:
• Фільтри (тканинні, каркаси, фільтри в зборі).
• Насадки (пилові, щілинні, для сухого та вологого прибирання).
• Турбіни і гофра-шланги.
До переваг пилососів можна віднести високу продуктивність, ергономічний дизайн.
Завдяки своїм характеристикам пилосос може використовуватися на будь-якому підприємстві. Універсальність моделей дає можливість відмовитися від класичного вологого прибирання, достатньо буде просто змінити насадку.
Всі агрегати оснащені багаторазовими фільтрами, що зробить використання моделей більш зручним. Компанія «RedLine» надає офіційну гарантію на свою продукцію. Готова до довгострокового співробітництва з фірмами та підприємствами.

ТОВ Тандем ЛТД

Виготовлення поліпропіленової тканої тари та упаковки – мішки, біг-беги, тканина, агротканина, підпокрівельна плівка (гідро-/паробар’єр)

ТОВ Тандем ЛТД

Сфера діяльності:
Виробництво та реалізація поліпропіленової продукції для будівельної, хімічної, харчової, сільськогосподарської та інших галузей промисловості.
Підприємство пропонує широкий асортимент поліпропіленових мішків різного об’єму, агротканину, підпокрівельну плівку (гідро-/паробар’єр), а також контейнери Біг-Бег вантажопідйомністю до 2 тонн з 3-х кольоровим флексодруком.
Профіль компанії:
ТОВ «Тандем ЛТД» – сучасна компанія, яка спеціалізується на виробництві та дистрибуції товарів, виготовлених з поліпропілену. Виробнича база підприємства укомплектована найсучаснішим обладнанням, яке дозволяє випускати продукцію бездоганної якості.
Фахівці компанії мають великий досвід у розробці та виробництві поліпропіленових виробів для багатьох промислових підприємств України. ТОВ «Тандем ЛТД» – відповідальний, стабільний і надійний партнер для середнього, дрібного та великого бізнесу. “

Завод полимерных кровельных материалов ДонИзол

Виготовлення будівельних матеріалів

Завод полимерных кровельных материалов ДонИзол

Сфера діяльності:
Виробництво бітумно-полімерних покрівельних матеріалів. Підприємство випускає весь спектр покрівельних та гідроізоляційних матеріалів на основі покрівельного картону, скловолокна, поліестеру.
Клієнтам пропонується широкий вибір руберойду, рубемасту, євроруберойду, а також бітумної мастики, праймерів та покрівельного бітуму. Продукція заводу має сертифікати, які підтверджують її якість, безпеку та справжність.
Профіль компанії:
Завод «ДонІзол» – український виробник рулонних покрівельних та гідроізоляційних матеріалів, який почав свою роботу у 2001 році. Тепер це відоме в Україні та за її межами підприємство, яке інтенсивно розвивається за рахунок грамотного використання ресурсів, сучасної виробничої бази та колективу справжніх професіоналів своєї справи.
Компанія регулярно розробляє та впроваджує нові технології у процес виробництва, що дозволяє їй випускати продукцію найвищої якості.

ТОВ СП ЕНЕРГОСТАНДАРТ

Виробництво кранів та вентелів

Сфера діяльності:
Виробництво запірних клапанів та комплектуючих для енергетичної запірної арматури. Підприємство випускає запірні клапани, які володіють високими експлуатаційними властивостями та винятковою надійністю.
Вся продукція виготовляється з високоміцного матеріалу, який дозволяє мінімізувати проблеми зносу вузлів тертя, підвищити надійність та ресурс частини пристроїв, деталей та механізмів.
Профіль компанії:
ТОВ «СП Енергостандарт» успішно працює в області виробництва запірних клапанів, пропонуючи замовникам бездоганно якісну та надійну продукцію. Підприємство постійно модернізує та розширює виробництво, освоюючи випуск нових видів продукції.
На виробництві працюють виключно кваліфіковані співробітники з великим стажем роботи. Партнери компанії – це десятки підприємств України в різних сферах промислового виробництва.

ФОП Блінов

виготовлення металоконструкцій

Сфера діяльності:
Виробництво металопластикових вікон, балконів, дверей та інших видів ПВХ конструкцій з профільних систем WDS, VEKA. Також, підприємство пропонує широкий вибір металевих дверей, грат, воріт, козирків, навісів, перил з елементами ковки, заборів, контейнерів, велопарковок, арок та інших металоконструкцій.
У виробництві підприємство використовує тільки надійні, зносостійкі матеріали, які відповідають вітчизняним стандартам якості та безпеки. Уся продукція виробника міцна, довговічна та має високі естетичні якості.
Профіль компанії:ФОП Блінов С.М. – успішний виробник, який прагне випускати на ринок продукцію найвищої якості.
Підприємство укомплектовано сучасним обладнанням, використовує у своїй роботі передові технології та пишається персоналом, який має багатий практичний досвід у сфері виробництва металопластикових та металевих конструкцій.

Лізинг Інвест

Переробка скла, цифровий друк на склі керамічними чорнилами

Лізинг Інвест

Сфера діяльності:
Підприємство займається переробкою скла у промислових масштабах.
Компанія пропонує такі види продукції: великогабаритне срібне дзеркало, сонцезахисне скло з м’яким покриттям, мультифункціональне скло з м’яким покриттям, ламіноване скло, а також безпечне плоске та гнуте скло різних форм, товщини та розмірів. Установка на виробництві самого сучасного промислового цифрового принтера з кольоровим друком дозволило компанії виготовляти високоякісне декоративне скло.
Профіль компанії:
Підприємство «Лізинг Інвест» почало свою діяльність у 2004 році та на сьогодні є однією з провідних компаній у галузі промислової переробки скла на вітчизняному ринку.
Підприємство в процесі своєї діяльності формує нові напрямки у переробці скла, постійно покращує виробничо-технічну базу, розробляє інноваційні рішення на основі передових технологій.
ТОВ «Лізинг Інвест» – надійний партнер в сегменті розробки, виробництва та реалізації продукції зі скла. Підприємство має повний технологічний цикл переробки скла, прогресивну систему логістики та власні склади, тому без перешкод може реалізовувати проекти будь-якої складності!

ТОВ М-СПЕКТР

виробництво тари з пластмас

Сфера діяльності:
Виробництво фітингів, різноманітних полімерних виробів для промисловості та полімерної упаковки для транспортування і зберігання харчової та нехарчової продукції.
Підприємство випускає продукцію, яка має високі характеристики міцності, а також значну стійкість до перепадів температури та впливу агресивних хімічних речовин. Крім того, компанія виготовляє зручну у використанні тару з поліетилену під замовлення з урахуванням побажань та вимог замовника.
Профіль компанії:
ТОВ «М-Спектр» – сучасне підприємство, яке динамічно розвивається в області виробництва полімерної продукції. Компанія займає передові позиції у своєму регіоні за рахунок інноваційного обладнання та високого професіоналізму персоналу.
Підприємство використовує у виробництві найякісніші полімери, барвники та інші компоненти, що дозволяє випускати продукцію європейського рівня за доступними цінами. Весь асортимент виробів відповідає вимогам екологічних та санітарних стандартів.

ТОВ Цегляр

виробництво цегли

Сфера діяльності:
Виробництво силікатної цегли. Компанія випускає екологічно чисту, високоміцну та довговічну цеглу для будівництва всіх типів будівель без обмежень у будь-якій кліматичній зоні.
Сучасне обладнання дозволяє виготовляти цеглу з ідеально рівними кутами, що полегшує процес будівництва та знижує витрати на суміш. Силікатна цегла є штучним каменем, для виготовлення якого використовуються екологічно чисті матеріали природного походження: суміш вапна та кварцового піску, які твердіють під впливом водяної пари в автоклаві.
Профіль компанії:
Завод почав свою роботу у далекому 1927 році, та сьогодні займає передові позиції в області виробництва силікатної цегли. Підприємство, незважаючи на серйозну конкуренцію серед виробників, пропонує продукцію з оптимальним співвідношенням ціна/якість, як в роздрібному, так і в оптовому продажі. Для оптових клієнтів та індивідуальних забудовників передбачена гнучка система знижок.

ТОВ НВО НЕБОЛАЙТ

ВИРОБНИЦТВО ПОБУТОВОЇ ХІМІЇ http://nebolight.com.ua/

ТОВ НВО НЕБОЛАЙТ

Сфера діяльності:
Виробництво засобів особистої гігієни, побутової хімії, а також засобів догляду за будинком. Весь асортимент продукції ТМ «NEBOlight» має гігієнічні висновки затвердженого зразка.
Засоби безпечні, не викликають алергічних реакцій та не містять у своєму складі будь-яких заборонених речовин. На кожну товарну позицію нанесено штриховий код, що дозволяє торговельним компаніям убезпечити себе від підробок.
Профіль компанії:
Підприємство розпочало свою діяльність у 2017 році. Компанія пишається своїм згуртованим колективом та виробничою базою, яка оснащена найсучаснішим обладнанням. Виробник пропонує споживачеві понад 80 видів високоякісної продукції та постійно працює над розширенням свого асортименту товарів.
На підприємстві працює науково-виробнича лабораторія, яка укомплектована приладами, що дозволяють контролювати якість продукції та сировини, а також здійснювати аналітичний контроль виробництва синтетичних миючих засобів.

ПП ПРОФІ-АРТ

Сфера діяльності:
Підприємство спеціалізується на наданні послуг у рекламній сфері. Компанія пропонує: широкоформатний друк, фотодрук на склі та будь-яких інших матеріалах, дизайн зовнішнього та інтер’єрного оформлення, виготовлення поліграфічної продукції, стендів ТБ, лайтбоксів, об’ємних літер та інших промо конструкцій, комплексну зовнішню рекламу, нанесення фірмової символіки на сувенірну продукцію.
Профіль компанії:
«Профі Арт» – сучасне підприємство успішно працює в області реклами і поліграфії, якісно та оперативно виконуючи замовлення будь-якої складності. Компанія використовує у своїй роботі інноваційне обладнання, яке забезпечує бездоганну якість продукції, що випускається.
Для бездоганного виконання замовлення співробітники компанії вивчають специфіку діяльності замовника та визначають завдання, які вирішуватиме продукт – це дозволяє отримати ідеальний результат. Можливості підприємства передбачають виробництво безлічі видів рекламної продукції та усіх типів поліграфії, починаючи від мініатюрних аксесуарів до широкоформатних брандмауерів.

ФОП САВЧЕНКО ВАДИМ ВАЛЕНТИНОВИЧ

Виробництво пресованої цегли, тротуарної плитки, блоків

Сфера діяльності:
Виробництво пресованої цегли, тротуарної плитки, шлакоблоку. Весь асортимент виробів, який випускає підприємство, виготовлений з надійних, довговічних матеріалів з використанням сучасних технологій на самому передовому обладнанні. Продукція відповідає вітчизняним стандартам якості та безпеки.
Профіль компанії:
Підприємство виготовляє якісну продукцію, яка має величезний попит в Луганській області.
Сучасна виробнича база підприємства дозволяє випускати цегла, тротуарну плитку та шлакоблок найвищої якості. Підприємство має бездоганну репутацію на ринку будівельних матеріалів, яку вона заслужила завдяки високим експлуатаційним характеристикам своєї продукції та своєчасному виконанню замовлень будь-якої складності.

ТОВ НВП Укрпожстандарт

виробництво спеціального одягу та спорядження для підрозділів ДСНС

Сфера діяльності:
Розробка, виробництво, реалізація одягу та засобів захисту для пожежних і рятувальників. Компанія випускає продукцію, яка здатна забезпечити максимально високий рівень захисту.
Також підприємство пропонує продукцію закордонних виробників засобів захисту та пожежогасіння. Такий підхід дозволяє оперативно впроваджувати в Україні нові технології пожежогасіння та сучасні інструменти захисту в екстремальних ситуаціях.
Профіль компанії:
ТОВ НВП «Укрпожстандарт» – одна з провідних українських виробничо-торговельних компаній, оснастила своєю продукцію понад 200 вітчизняних підприємств.
Від якості виробів, які випускає та реалізує підприємство, залежить не тільки збереження матеріальних цінностей, а й життя людей. Тому, на всіх етапах виробництва здійснюється багаторівнева перевірка якості та безпеки продукції, що випускається.
Підприємство веде активну діяльність у сфері науково-дослідних та конструкторських розробок, постійно модернізується та вдосконалюється продукція серійного виробництва, впроваджуються нові види засобів захисту людини та пожежно-технічного обладнання.

ТОВ ТЕКС-ТРЕЙДІНГ

Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу; підготування та прядіння текстильних волокон

Сфера діяльності:
Виробництво та реалізація текстильної продукції. Компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент текстильних виробів високої якості.
Продукція виробника має значний попит завдяки довговічності, стійкості до зношування та високим естетичним властивостям. Матеріали, з яких виробляється продукція, безпечні для здоров’я, міцні та відповідають всім вітчизняним стандартам якості.
Профіль компанії:
ТОВ «ТЕКС-ТРЕЙДІНГ» – український виробник високоякісного текстилю. Компанія має можливість виготовляти добротну недорогу продукцію завдяки використанню найсучаснішого обладнання та новітніх технологій у сфері текстильної промисловості.
Успіх підприємства обумовлений його колективом, який складається з фахівців, що мають значний практичний досвід виробництва текстилю.

ТОВ Вовчоярівський кар’єр

виготовлення карбонатних наповнювачі

ТОВ Вовчоярівський кар'єр

Назва компанії: Вовчоярівський крейдяний кар’єр
Підприємство: ТОВ “Вовчоярівський кар’єр”
Веб-сайт: https://mell.com.ua/
Адреса: Луганська обл., Попаснянський, р-н, смт Вовчоярівка, вул. Проізводственна, 11
Адреса офісу: 93107 Україна, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Незалежності 103
Телефон: +38 (095) 892-26-42; +38 (067) 643-33-23
Електронна пошта: best.chalk.vk@meta.ua best.chalk.vk@gmail.com
Сфера діяльності: промислове виробництво крейди
Послуги:
– виробництво крейди меленої сепарованої (КМС-1 і КМС-2), крейди сухомольної технічної (КМ-3), крейди меленої кормової (КМК).
– гуртова торгівля фасованою продукцією крейдяного виробництва
– доставка по Україні.”

ФОП Бондаренко Олександр Володимирович

Лазерні інновації

Сфера діяльності:
Впровадження лазерних інновацій. Нинішній динамічний розвиток ринку лазерних технологій вимагає постійної розробки інновацій, які необхідно вміти довести до комерційного використання.
Підприємство пропонує свої послуги у сфері використання лазерних технологій та передових рішень для підвищення ефективності бізнесу.
Профіль компанії:
Компанія динамічно розвивається в області надання послуг з впровадження лазерних інновацій у різноманітні технологічні процеси.
У компанії працюють кваліфіковані фахівці, які здатні вирішувати найскладніші завдання. Підприємство успішно співпрацює з багатьма компаніями України та має бездоганну репутацію у своїй області.

ФОП Савчук Віталій Сергійович

інше

Сфера діяльності:
Ремонт та виготовлення ювелірних виробів.
Майстерня пропонує послуги з виготовлення широкого асортименту виробів із золота, срібла та інших металів. Виробництво оснащене найсучаснішим обладнанням, яке дозволяє майстру добитися ідеального результату. Крім того, фахівці підприємства мають великий досвід ремонту різноманітних ювелірних виробів.
Ювеліри швидко та недорого усунуть будь-яку поломку або повністю відреставрують стару прикрасу.
Профіль компанії:
Майстерня спеціалізується на виготовленні та ремонті ювелірних виробів вже багато років. Кваліфіковані майстри мають бездоганну репутацію, а вироби компанії славляться своєю якістю.
Підприємство виготовляє обручки, сережки, ланцюжки, браслети та інші прикраси за індивідуальним замовленням. Майстри створюють, як класичні, так і оригінальні, єдині у своєму роді прикраси.

ПП Маркісса

Маркісса – компанія, яка спеціалізується на виготовленні модульних меблів для кішок та собак. Всі меблі розбираються, компактно складаються. Кожен модуль має збірну / розбірну конструкцію, збірка займає декілька хвилин та не вимагає ніяких додаткових інструментів, може мати різну комплектацію.
Асортимент компанії включає:
• Лежанки та гамаки.
• Настінні, підлогові точилки для кігтів.
• Манежі.
• Ясла для тварин.
• Ігрові комплекси.
• Шведські столи.
Моделі розроблені таким чином, що кожен придбаний модуль може використовуватися як самостійно, так і в комплексі, утворюючи цілі містечка для домашніх улюбленців.
Перевагою модульних меблів є те, що всі запропоновані моделі сумісні та ідеально поєднуються між собою. Продукція абсолютно безпечна для кішок, собак, так як виготовлена з екологічно чистих матеріалів. Компанія готова до співпраці з українськими і зарубіжними клієнтами, доставка продукції здійснюється по всьому світу.

ТМ REGALS

ТМ REGALS

Компанія «Regals» займається виготовленням та реалізацією першокласного обладнання для торгівлі. Вона виробляє як типові стелажні системи та лінії для одягу власної розробки, так і торгове обладнання за індивідуальними замовленнями.
Асортимент компанії включає:
• Металеві стелажі (однобічні, двосторонні, з підсвічуванням).
• Торговельне обладнання ДСП (вітрини, прилавки).
• Обладнання для магазинів одягу.
• Металеві меблі.
Також клієнтам пропонуються і аксесуари для торгового обладнання, такі як гачки торгові, навіски для перфорованих стелажів, огорожі та цінова стрічка для полиць, пластикові лотки для метизів і дрібних деталей, стелажі для пластикових лотків.
Підприємство забезпечує повний цикл виробництва: від розкрою та обробки листового і профільного прокату до зварювання і фарбування готових металоконструкцій. Вся продукція «Regals» виготовляється на високотехнологічному обладнанні згідно з прийнятими в Україні стандартами.
Завдяки досвіду і високій кваліфікації фахівців компанія виконує навіть індивідуальні замовлення швидко і з незмінною якістю. Компанія готова до довгострокового співробітництва з українськими та зарубіжними підприємствами.

Кузня Добропілля

Артур Нарезняк – підприємець, який у 2016 році відкрив власну АРТ-кузню. Майстер спеціалізується як на промисловому, так і на художньому куванні. Для розширення свого бізнесу вирішив спробувати свої сили в конкурсі «Український донецький куркуль». Написав бізнес-план і виграв 500 тисяч гривень. На отримані кошти збирається придбати сучасне обладнання – плазмовий різак, фрезерний верстат та індукційну піч, які значно скоротять час на виготовлення кованих виробів і полегшать працю майстра. Артур сприймає кожне нове замовлення як виклик для самого себе. Майстер підбирає метал залежно від задуму та виробу, а також орієнтується на очікування клієнта. Він також постійно розвивається та вдосконалюється у своєму ремеслі, проводить майстер-класи, бере участь у ковальських фестивалях та виставках, за що неодноразово був відзначений грамотами і подяками.

Промислово торгівельна компанія СХІД

Промислово-торгівельна компанія «СХІД» спеціалізується на виробництві технічної кераміки для хімічної, металургійної, фармацевтичної, гідролізної, харчової та інших видів промисловості. Вона співпрацює з підприємствами, які у своїй діяльності виробляють або використовують агресивні речовини та реагенти. Продукцію промислово-торгівельної компанії відрізняють високі якісні та експлуатаційні характеристики, підтверджені тривалою співпрацею з підприємствами України, Казахстану, Узбекистану, Вірменії та ін. Підприємство пропонує комплексне забезпечення кислотостійкою продукцією, починаючи від футеровочних виробів (цегла, плитка, фасонні керамічні вироби) до кислотостійких насадок самої різної конструкції. Великий обсяг замовлень виконується за кресленнями замовника і за фізико-хімічними властивостями, які визначаються нормативними документами (ГОСТи, ТУ). Компанія, використовуючи багаторічний досвід і традиції Слов’янського керамічного комбінату, постійно розширює спектр використовуваних матеріалів, освоює нові та вдосконалює діючі технології, номенклатуру продукції, способи виробництва, оснащення.

Ковальсяка фабрика № 1

Олег Лисаков – підприємець, який у 2017 році відкрив власну компанію «Ковальська фабрика № 1». Основним напрямком діяльності є виготовлення кованих виробів та різноманітних конструкцій з металу. Фабрикою було створено безліч мангалів, воріт, лавок, навісів, декоративних підставок під квіти. Олег та його команда висококваліфікованих спеціалістів використовують сучасне обладнання, приймаються за будь-яке завдання. Дизайн, елементи, матеріали обговорюються індивідуально з кожним замовником. Крім цього, у Олега Лисакова можна придбати такі товари, як паливні пелети і брикети, дрова, білу та червону цеглу, пустотні, звичайні та шатрові плити перекриття, щебінь, фундаментні блоки, ферми бетонні для даху, бетонні перемички та регеля. Компанія «Ковальська фабрика № 1» успішно співпрацює як із замовниками міста Покровськ, так і з клієнтами з інших міст України.

ТОВ Контакт

ТОВ «Контакт» – сучасне машинобудівне підприємство, яке успішно працює з 1991 року. Основним напрямком роботи є розробка і виробництво газового обладнання для магістральних трубопроводів високого тиску. Завод має власну виробничо-технічну базу, у розпорядженні є металообробне обладнання, у тому числі, верстати з ЧПУ і обробні центри, сучасне термічне і фарбувальне обладнання.
У 2007-2008 роках на підприємстві успішно впроваджена програма повної комп’ютеризації конструкторських робіт і система управління якістю.
Асортимент включає:
• Газове обладнання (регулятори тиску газу, комплекси одоризації газу, обладнання для газопроводів, ГРС, АГНКС, запірна арматура, клапани).
• Гірничо-шахтне обладнання (розподільники РКМ-03, РКМ-05).
• Нестандартне обладнання (деталі й вузли для металургійних заводів, запасні частини до бурильного обладнання).
Завод постійно працює над розширенням основної номенклатури виробів у газовій галузі.
Разом з тим, триває пошук і освоєння нових напрямків діяльності: виробництво керуючої шахтної гідравліки, обладнання для металургійної, переробної та інших галузей.

Ковальський двір

Кузьменко Олександр – підприємець, який заснував компанію «Ковальський Двір».
У роботі використовується холодне кування, яке дає можливість виготовити як окремі деталі, так і цілі вироби, які майже не піддаються руйнуванню.
Застосовується метод художньої обробки металу, який дозволяє створювати високоякісні вироби.
Асортимент продукції включає:
– Ковані ворота, хвіртки, огорожі.
– Решітки на вікна, вхідні двері.
– Козирки, навіси, столи.
– Альтанки, гойдалки, лавочки.
– Ковані ліжка, сходи, перила.
– Вішалки, підставки під квіти.
– Мангали і багато іншого.
Властивості холодного кування дають можливість виготовити різні вироби, що застосовуються в будинках і квартирах, у дворах і вулицях, оскільки ковані вироби користуються великою популярністю.
Популярність виробів пояснюється перевагами самого кування, такими як довговічність, краса готового виробу, відмінні захисні функції, можливість зробити індивідуальне замовлення за власними розмірами або ескізами, ручна робота.

«Кварсит»

Констянтинівське державне науково-виробниче підприємство «Кварсит» – стратегічне українське підприємство, яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».
Асортимент підприємства включає:
• Розробка та виробництво продукції військового призначення.
• Продукція промислового призначення (труби із прозорого і непрозорого кварцового скла, вироби вогнетривкі з кварцової керамік, скло оглядове кварцове, плити з ситалу ТЦ – 27, рефлекторне (сонцезахисне) скло тощо).
• Продукція народного споживання (тротуарна плитка, декоративні дзеркала, меблі корпусні і з масиву деревини, кварцові вироби зі скла та кварцової кераміки).
При виробництві використовується високоякісне обладнання, застосовуються унікальні новітні технології. Продукція відповідає як українським, так і міжнародним стандартам.
Крім цього, науково-виробниче підприємство «Кварсит» здійснює розробку перспективних матеріалів та інноваційних видів продукції, які дадуть можливість працювати і більш широкому діапазоні температур та частот.

ФОП Головко Вадим Вікторович

Вадим Головко – підприємець, який заснував компанію, основною спеціалізацією якої є серійне виробництво та реалізація виробів з поліуретану. Підприємством пропонуються комплексні рішення, які вимагають якісного підходу до механічних вузлів і механізмів. Компанією виробляється обладнання для скляної промисловості, гірничо-шахтне обладнання, деталі обладнання, що вимагають особливо високої зносостійкості, а також обладнання для елеваторів. Асортимент включає вироби для автомобілів, ролики, вали, колеса для штабелерів, ролики для ламінування ПВХ профілів, алюмінієвих профілів. Клієнти можуть придбати різні ущільнення для пневмопривіду і машинобудування. Вадим Головко готовий до співробітництва з промисловими підприємствами, птахофабриками, підприємствами гірничо-шахтного комплексу, а також компаніями, які займаються обслуговуванням пакувальної та вантажної техніки.

«Мастер Дом»

Головко Микола – підприємець, який у 2004 році заснував компанію «Мастер Дом». Основною спеціалізацією є виробництво кованих та бетонних виробів. У роботі переважає індивідуальний підхід, усі деталі, а саме матеріали, кольорова гамма, елементи, обговорюються з замовником. «Мастер Дом» працює як з приватними особами, так і з підприємствами, установами, ресторанами, готелями. Спеціалісти компанії виїжджають за вказаною адресою, роблять заміри, самостійно виготовляють та встановлюють готовий виріб. Микола Головко готовий до співпраці з українськими та зарубіжними клієнтами.

Сільськогосподарський кооператив «Харино»

Сільськогосподарський кооператив «Харино» заснований Антюхіною Наталією Іванівною у 2017 році. Основна спеціалізація – вирощування та реалізація шиншил. Спеціалісти вирощують декілька різних порід, на кожну з яких попит збільшується щорічно. Наталія Антюхіна використовує виключно якісні корми для шиншил, що дає можливість забезпечити правильний розвиток та відмінне здоров’я домашнього улюбленця. Крім цього, шиншили отримують і овочі, багаті на вітаміни та мікроелементи. Кооператив «Харино» співпрацює як з магазинами, підприємствами та компаніями, так і з приватними особами. СОК готовий до постійного та взаємовигідного співробітництва з українськими та зарубіжними фірмами.

«5 Елемент»

«5 Елемент»

«5 Елемент» — українська компанія, заснована у 2016 році. Виробничо-лабораторний комплекс, розташований у місті Гола Пристань Херсонської області, має площу понад 2 500 м2, виробничі цехи — 825 м2. Підприємство спеціалізується на створенні, випробуванні та промисловому виробництві унікальних нанобіопрепаратів комплексної дії, а також виготовленні та переробці рослинної продукції. Запропоновані нанобіопрепарати підвищують врожайність, покращують імунітет сільськогосподарських культур, а також позитивно впливають на родючість ґрунту. Підприємство виготовляє добрива та стимулятори росту для кімнатних рослин та газонної трави, технічних, овочевих, плодово-ягідних, зернових та бобових культур. Завдяки високій якості, продукція визнана та активно використовується у 28 країнах Європи, Африки, Азії, а також Північної та Південної Америки.

«Завод ім. 23 Жовтня»

«Завод ім. 23 Жовтня»

«Завод ім. 23 Жовтня» – підприємство, яке з 2012 року надає послуги з реставрації та ремонту автомобільної, сільськогосподарської, а також спеціалізованої техніки для агрокомплексів та фермерських господарств. У команді підприємства працюють понад 50 кваліфікованих спеціалістів, кожен з яких має великий досвід роботи з запчастинами. Завод виробляє та реставрує запчастини для імпортної техніки різних виробників, таких як John Deere, Claas, Case, New Holland та інші. Асортимент підприємства представлений решітами, штеками, турбокомпресорами, гідроциліндрами, електрообладнанням, паливними насосами, балансуванням, зчепленням та іншими товарами. «Завод ім. 23 Жовтня» орієнтований на співпрацю із сільськогосподарськими підприємствами та агрохолдингами будь-якого масштабу, дилерами. Постачання продукції можливе по Україні та за кордон.

«ОНІКС»

«ОНІКС»

«ОНІКС» – підприємство, основною спеціалізацією якого є виготовлення та реалізація обладнання для порошкового фарбування. При виробництві використовують прогресивні технології, які дозволяють створювати продукцію з найкращими енергоощадними характеристиками. Обладнання є міцним та високоякісним, тому підприємство встановлює великий гарантійний період на всю продукцію. Також в асортименті компанії є електротехнічні шафи, телекомунікаційне обладнання, корпусні та інші металовироби (платіжні термінали, двері, меблеві механізми та комплектуючі до пасажирських вагонів). Наявність на виробництві більше 200 фарбувальних ліній та власного конструкторського відділу дозволяють не тільки створювати унікальну за характеристиками продукцію, але й ощадливо використовувати порошкову фарбу, що позитивно впливає на ціну товарів, роблячи їх доступнішими для споживачів.

«МІКРОТЕСТЛАБ»

«МІКРОТЕСТЛАБ»

«МікроТестЛаб» – сучасна українська лабораторія, заснована у 2015 році, яка працює за європейськими стандартами. У лабораторії можна здати аналізи, пройти тестування на COVID-19, зробити комп’ютерну томографію та ультразвукову діагностику. Також пацієнти можуть проконсультуватися з вузько спеціалізованими лікарями: ревматологом, неврологом, кардіологом, дерматологом, гастроентерологом та іншими. Лабораторні дослідження проводяться на прогресивному автоматизованому устаткуванні, яке виключає вплив людського фактора, а отже, зводить нанівець ймовірність помилки. У «МікроТестЛаб» використовують інноваційні діагностичні системи німецького та швейцарського виробництва. Результати аналізів та діагностичних досліджень можна отримати як у самій лабораторії, так і онлайн чи на електронну пошту. Також надається можливість виклику медсестри додому для проведення забору біологічного матеріалу в Лисичанську, Рубіжному та Сєверодонецьку.

Контакти