Товари для дому та хобі

ФОП Лазаренко

Розведення і продаж декоративних рослин

Сфера діяльності:
Вирощування та продаж декоративних рослин. Підприємство пропонує своїм клієнтам широкий асортимент різноманітних декоративних рослин, які використовуються для озеленення парків, скверів, присадибних ділянок та інших територій. Центр продажу має великий досвід у вирощуванні, як традиційних, так і ексклюзивних рослин, що дозволяє клієнтам створити унікальний ландшафтний дизайн з урахуванням своїх побажань.
Профіль компанії:
Підприємство вже багато років спеціалізується на вирощуванні та продажу декоративних рослин. Розплідник укомплектований найсучаснішим обладнанням, яке дає можливість вирощувати та утримувати рослини в ідеальних умовах. Кваліфіковані фахівці центру з задоволенням проконсультують кожного клієнта в індивідуальному порядку з питань, які стосуються висадки рослин на грунт та створення ландшафтного дизайну. “

ФОП Новак

декоратині рослини

Сфера діяльності:
Вирощування та реалізація декоративних рослин. Теплиця пропонує широкий вибір хвойних дерев, квітів, декоративних рослин, а також овочів. Підприємство реалізує тільки високоякісні рослини, тому має безліч позитивних відгуків від своїх вдячних клієнтів. При покупці рослин кожен клієнт отримує кваліфіковану консультацію по догляду за ними.
Профіль компанії:
Сімейне підприємство інтенсивно розвивається у сфері розведення та реалізації рослин. Успіх господарства, перш за все, обумовлений високою кваліфікацією та досвідом його співробітників.
Крім того, теплиці оснащені сучасним обладнанням іноземного виробництва, що дозволяє максимально ретельно доглядати за рослинами. Підприємство постійно розширює свій асортимент, закуповуючи все нові види різноманітних декоративних рослин.

Олександрівський Садовий центр

Послуги ландшафтного дизайну та проектування рішень для садового господарства.

Олександрівський Садовий центр

Назва компанії: Олександрівський Садовий центр
Підприємство: Олександрівський Садовий центр
Веб-сайт: https://gardena-center.com/
Сторінка FB: https://www.facebook.com/gcalexsandrovskii
Інстаграм: https://www.instagram.com/gardena_center
Адреса: Донецька обл, Лиманський р-н, с. Олександрівка, вул. Шевченка, 57
Телефон: (066) 728-17-47, (095) 702-76-82
Електронна пошта: antland@meta.ua
Сфера діяльності: Послуги ландшафтного дизайну та проектування рішень для садового господарства.
Послуги:
• Ландшафтне проектування та дизайн
• Проектування та монтаж систем автоматичного поливу
• Монтаж та обслуговування газонів з урахуванням індивідуальних особливостей ділянок
• Консультації дендролога та ландшафтного архітектора
• Сервісний та після гарантійний супровід об’єктів
• Вирощування декоративного посадкового матеріалу і розсади однорічних квітів
• Магазин садового спорядження, інвентарю та аксесуарів

Ковальська майстерня Ракшевського Олександра

Художні вироби з металу

Сфера діяльності:
Ручне кування та виготовлення металоконструкцій. Майстерня приймає індивідуальні замовлення на виготовлення воріт, хвірток, решіток, паркових скульптур, металопластики. Вироби майстра відомі своєю якістю та індивідуальністю не тільки в Запорізькій області, а й в інших регіонах Україні.
Профіль компанії:
Ковальська майстерня Ракшевського Олександра користується великою популярністю завдяки майстерності підприємця, який має величезний досвід виготовлення кованих виробів найвищої якості.
Майстерня пропонує широкий асортимент виробів ручного авторського кування: від цвяха до паркової автентичної конструкції. Клієнти звертаються у майстерню із замовленнями будь-якої складності, тому що знають – тут виготовляють металоконструкції самого високого рівня.

ФОП Новікова М.А.

Вироби з кераміки

Сфера діяльності:
Виробництво технічної кераміки та побутового фарфору. Підприємство спеціалізується на випуску футеровочних виробів (цегла, плитка, фасонні керамічні вироби), керамічного обладнання, виробів для опорних конструкцій (прогони, колосники, блоки), а також кислототривких насадок найрізноманітнішої конструкції.
Виробнича база підприємства дозволяє виготовляти вироби за кресленнями замовника, якщо це необхідно.
Профіль компанії:
Компанія динамічно розвивається в області виробництва кіслоупорної продукції. Підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням, яке дозволяє випускати, як типові вироби, так і продукцію з урахуванням вимог замовника під певний технологічний процес.
Виробник успішно співпрацює із багатьма вітчизняними та закордонними підприємствами і має бездоганну репутацію надійного партнера. Співробітники компанії постійно розробляють нові види продукції, впроваджуючи у виробництво передові технології в області технічної кераміки та побутового фарфору.

ФОП Ночкін Юрій Павлович

Вироби з кераміки

Сфера діяльності:
Виробництво декоративних та господарських виробів з кераміки.
Підприємство пропонує споживачу широкий асортимент різноманітних фігурок, скарбничок, статуеток, кубків та іншої високоякісної продукції. Для виготовлення своїх виробів підприємство використовує тільки найнадійніші матеріали, які відповідають вітчизняним стандартам якості та безпеки.
Профіль компанії:
Компанія відома на ринку сувенірної продукції завдяки винятковій якості своїх виробів.
Співробітники підприємства постійно працюють над розширенням асортименту, впроваджуючи у виробництво сучасні технології. Виробнича база компанії оснащена прогресивним обладнанням, яке дає можливість випускати бездоганну продукцію. Крім того, виробник приймає замовлення на виготовлення виробів з урахуванням побажань та вимог клієнта.

ЕКО Кераміка

Вироби з кераміки

ЕКО Кераміка

Сфера діяльності:
Виробництво глиняного посуду та декоративних виробів ручної роботи.
Підприємство пропонує понад 100 видів горщиків, турок, глечиків, кухлів, чайників, сільничок, а також дзвіночків, шпаківень, світильників та іншої декоративної продукції. Для виробництва своїх виробів майстерня не використовує шкідливі для здоров’я домішки та глазур.
Традиційна технологія виробництва дозволяє майстрам підприємства створювати продукцію найвищої якості.
Профіль компанії:Сімейна майстерня спеціалізується на виробництві посуду та декоративних виробів з глини.
Дотримуючись гончарних традицій предків, майстри підприємства поливають молоком виріб після першого випалу, щоб при наступному попаданні у піч, він мав темний колір, а вже потім натирають посуд воском.
Компанія активно розвивається, у першу чергу, завдяки унікальним здібностям майстрів, які із душею підходять до виготовлення кожного свого виробу.

AquariumCeramics

Вироби з кераміки

Сфера діяльності:
Виробництво та реалізація різноманітних декоративних керамічних виробів.
Компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент декоративних сувенірів, скарбничок, та виробів, які допоможуть прикрасити акваріум. Дизайн таких аксесуарів розробляється таким чином, щоб вони виглядали природно, та гармонійно вписувалися в акваріумну екосистему. Весь асортимент виробів відповідає стандартам безпеки та якості, що документально підтверджено.
Профіль компанії:
«Aquarium Ceramics» – досить відома компанія, вироби якої мають попит завдяки незмінно високій якості поряд з доступною вартістю.
Дизайнери підприємства постійно розробляють нові моделі продукції, прагнучи не відставати від сучасних трендів. Підприємство має відмінну репутацію та є надійним партнером багатьох вітчизняних магазинів, які займаються акваріумним обладнанням та продажем сувенірної керамічної продукції. Крім того, компанія виконує закази для приватних клієнтів.

Столярний дім VALLES

Вироби з деревини

Столярний дім VALLES

Сфера діяльності:
Розробка і виробництво меблів для роботи стоячи та в русі.
Інноваційна конструкція таких приладів дозволяє власнику працювати більш продуктивно та незалежно. Весь асортимент виробів виготовляється з високоякісних матеріалів на найсучаснішому обладнанні. Компанія гарантує безпеку та високий ступінь надійності своєї продукції.
Профіль компанії:
Сімейна компанія почала свою роботу у сфері виробництва меблів у 2018 році. Крім основної діяльності, один із засновників створює розкішні вироби з дерева.
Також, підприємство займається благодійністю через власну організацію «Благодійний фонд Валлес». Виробник інвестує частину свого прибутку у реалізацію проектів, які передбачають впровадження інноваційних методик у систему вітчизняної освіти.

Divecascper

Спортивне та туристичне спорядження

Divecascper

Сфера діяльності:
Виробництво спорядження для підводного полювання та фрі дайвінгу.
Підприємство пропонує своїм клієнтам широкий вибір спорядження: гермобаули, гарпуни, сумки для підводного полювання та дайвінгу, рушниці для підводного полювання, байдарки, катамарани, ласти і маски.
Вся продукція компанії відповідає вітчизняним стандартам якості та безпеки. Спорядження виготовляється тільки з найякісніших матеріалів, що робить його надійним та стійким до зносу.
Профіль компанії:
Підприємство успішно розробляє та виробляє спорядження, яке має значний попит серед любителів дайвінгу та підводного полювання.
Фахівці підприємства постійно працюють над удосконаленням старих та розробкою нових моделей різного обладнання. Компанія динамічно розвивається завдяки професіоналам, які вкладають душу та весь свій досвід у виготовлення спорядження.

Любов Міхальцова

Керамічні вироби

Сфера діяльності:
Виробництво сувенірних виробів з кераміки.
Підприємство пропонує своїм покупцям великий вибір керамічних статуеток, фігурок та інших декоративних виробів. Бездоганна якість всієї продукції обумовлена високою кваліфікацією працівників підприємства та використанням у виробництві найсучаснішого обладнання. Для виготовлення виробів використовуються виключно екологічні надійні матеріали.
Профіль компанії:
Підприємство відомо у Краматорську завдяки широкому асортименту високоякісних сувенірних керамічних виробів. Фахівці виробничого цеху уважно стежать за кожним етапом виробництва, тому вся продукція має бездоганні естетичні та експлуатаційні характеристики.
Вироби підприємства регулярно отримують схвальні відгуки, адже вони виготовляються з любов’ю та прагненням до досконалості.

ФОП Тодурова Дарина Юріївна

вироби з дерева. Товар: хендмейд із дерева, посуд, дошки

Сфера діяльності:
Хенд мейд виробництво дерев’яного посуду, обробних дощок та декоративних виробів.
Завдяки своїм естетичним якостям та відмінним робочим характеристикам, вироби підприємства користуються заслуженим успіхом у покупців. Вся продукція виготовляється вручну з безпечних для здоров’я натуральних порід дерева. Підприємство пропонує широкий асортимент виробів, який дозволяє підібрати зручний та красивий автентичний посуд для своєї кухні.
Профіль компанії:
Підприємство успішно працює та розвивається у сфері ручного виробництва унікального дерев’яного посуду.
Майстри підприємства завжди прагнуть виконати свою роботу ідеально, що зрештою позитивно позначається на якості всієї продукції. Для обробки дерева застосовується сучасне обладнання, яке дозволяє майстрам створювати справжні шедеври. Крім того, фахівці майстерні постійно розробляють нову продукцію, щоб порадувати своїх відданих клієнтів.

Виробництво паперових рушників та туалетного паперу ЮТА

Целюлозно-паперова промисловість

Сфера діяльності:
Виробництво та реалізація продукції санітарно-гігієнічного призначення.
Підприємство випускає понад 10 найменувань продукції, яка пройшла весь процес сертифікації та стандартизації. Компанія тісно співпрацює з торговими мережами, тому високоякісний туалетний папір, паперові рушники та інші вироби під торговою маркою «Юта» можна придбати у багатьох регіонах України.
Профіль компанії:
ТОВ «Торговельно-виробниче підприємство «ПІВДЕННИЙ ТОРГОВИЙ АЛЬЯНС» розпочало свою роботу у 2018 році.
Компанія динамічно розвивається, регулярно поповнюючи асортимент продукції новинками. Варто зазначити, що виробнича база підприємства оснащена найсучаснішим обладнанням, яке дозволяє випускати відмінну продукцію за цілком доступною ціною. Керівництво та фахівці компанії постійно впроваджують у виробничий процес інноваційні технології, що позитивно впливає на якість виробів.

ФОП Макогон К. О.

Створення реалістичних скульптур, онлайн навчання, майстер класи з пошиття колекційних іграшок.

Сфера діяльності:
Створення реалістичних скульптур, онлайн навчання, майстер-класи з пошиття колекційних іграшок.
Кваліфікований майстер з великим практичним досвідом пропонує послуги з навчання пошиттю м’яких іграшок та іншої сувенірної, подарункової і інтер’єрної продукції.
Профіль компанії:
Майстер Макогон Катерина проводить навчання за кількома напрямками у сфері створення автентичних іграшок.
Цікаві майстер-класи Катерини користуються успіхом завдяки своїй інформативності та простого викладу у захоплюючій манері. Чудові колекційні іграшки, які створює майстер, дуже популярні та впізнавані, завдяки бездоганній якості та ексклюзивній манері виконання.

ФОП Шабунин

виготовлення меблів

Сфера діяльності:
Виробництво корпусних та м’яких меблів за індивідуальними розмірами. Підприємство виготовляє: меблі для передпокою, дитячої кімнати, кухні, спальні, шафи, шафи-купе.
Виробник гарантує якість своєї продукції та своєчасне виконання замовлення будь-якої складності. Меблі підприємства мають оптимальне співвідношення якості та ціни.
Профіль компанії:
Підприємство вже багато років випускає якісну, унікальні та неповторні меблі на замовлення. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які прагнуть виконати свою роботу максимально якісно та ефективно. Виробник пропонує замовникам величезний вибір матеріалів, декоративних елементів та фурнітури.
Все це дає можливість підприємству виробляти меблі, дизайн яких є неповторним. Вся продукція відповідає стандартам якості та виготовляється на прогресивному обладнанні з використанням найкращих натуральних матеріалів.

ФОП КУЦЕНКО

Виробництво дерев’яних виробів

Сфера діяльності:M
Виробництво меблів та виробів різного призначення з дерева.
Підприємство виготовляє дерев’яні меблі з сосни дуба, ясена та інших порід дерева. Виробнича база компанії дозволяє виготовляти меблі за індивідуальними розмірами, різного кольору та конфігурації з урахуванням вимог та побажань замовника. Варто відзначити, що співробітники підприємства виконують заміри перед виробництвом та установку вже готових меблів безкоштовно!
Профіль компанії:
Підприємство пропонує свої послуги з виготовлення високоякісних меблів з масиву деревини у місті Рубіжне.
Вся продукція підприємства виготовляється з дерева, а значить, екологічна, міцна, та має високу надійність. Співробітники компанії мають величезний досвід у виготовленні меблів на замовлення, тому при роботі з клієнтом обумовлюються абсолютно всі тонкощі дизайну майбутнього виробу. Таким чином, замовник отримує меблі своєї мрії за цілком доступною ціною.

ТОВ АБ Забава

Вироби з кераміки

ТОВ АБ Забава

Назва компанії: Zabava
Підприємство: ТОВ АБ ЗАБАВА
Веб-сайт: https://abzabava.com.ua/
Адреса: м. Краматорськ
Телефон: +38 (073) 007-38-83
Електронна пошта: zabavakeramika@gmail.com
Сфера діяльності: виготовлення ексклюзивних керамічних предметів домашнього декору.
Послуги:
– роздрібна торгівля готовими скриньками та комодиками для прикрас ручної роботи зі складу в м. Краматорськ
– виготовлення ексклюзивних керамічних предметів домашнього декору на замовлення.
– доставка по Україні, країнах СНД та світу.”

ТріАметекс

Компанія «ТріАметекс» спеціалізується на виготовленні металевих меблів. Підприємство співпрацює, як з приватними особами, так і з базами відпочинку, готелями, санаторіями та пансіонатами.
Асортимент компанії включає таку продукцію:
• Металеві ліжка.
• Шафи, тумбочки, полки.
• Стільці, табурети, столи.
• Садові меблі.
При виробництві використовуються тільки якісні матеріали, всі елементи фарбуються нетоксичною зносостійкою полімерною фарбою. Вироби гігієнічні, мають невелику вагу, що дає можливість їх легко переміщати, перевозити.
Компанія «ТріАметекс» в основу виробництва ставить індивідуальний підхід – за бажанням клієнта дизайн, наповнення та колірна гамма виробів коригуються. Для власників санаторіїв, пансіонатів, готелів компанія пропонує продукцію за оптовими цінами. Фірма готова до довгострокового співробітництва з українськими та зарубіжними підприємствами.

ТОВ ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД Тріумф

Виробництво ювелірних і подібних виробів

Луганський ювелірний завод «Тріумф» – компанія, яка була створена у 2006 році Юрієм Касьяновим та ще декількома талановитими майстрами-ювелірами.
Команда майстрів є членами Асоціації ювелірів України, вони постійно беруть активну участь у ювелірних виставках. Завод має такі нагороди як: «Підприємство року 2010», «Національні лідери України» а керівник був визнаний «Керівником року 2010». Ювелірний завод є лідером у виробництві обручок від класично гладких до складних, що складаються з 2-х, 3-х і 4-х сплавів металу різних кольорів. Каталог налічує понад 5 000 різноманітних прикрас, серед яких браслети, обручки, підвіски, сережки, кольє, дитячі прикраси, комплекти, пірсинги.
У роботі використовується унікальне, високотехнологічне, німецьке обладнання, яке дає можливість експериментувати з моделями, дизайнами, матеріалами.

TorCraft

Виробництво шкіряних аксесуарів

Студія TorCraft – компанія, яка була заснована у 2017 році.
Спеціалізується на виготовленні шкіряних аксесуарів, а саме обкладинок на щоденники, візитниць, гаманців, портмоне, портфелів та сумок, чохлів на телефони.
Асортимент також включає у себе затискачі для грошей, обкладинки для меню кафе, ресторанів, барів. Студія пропонує художні ручні тиснення, ручне гравіювання за індивідуальним дизайном клієнта.
Готові вироби – ексклюзивна продукція, яка відрізняється від схожих моделей внутрішнім наповненням, фурнітурою, кольором. Можливе й виготовлення такої продукції, як окулярники, барсетки, картини, папки, ремені. Дизайн кожного товару обговорюється особисто з кожним замовником.
Студія TorCraft приймає як корпоративні замовлення на подарунки та сувеніри, так і на індивідуальні, персоналізовані аксесуари.

Сувеніри Сєвєродонецька і Луганщини

Виробництво сувенірної та рекламної продукції.

Сувеніри Сєвєродонецька і Луганщини

Сувеніри Сєвєродонецька і Луганщини – майстерня, яка спеціалізується на виготовленні різноманітної сувенірної продукції на замовлення.
Компанія пропонує потенційним клієнтам друк на текстилі, зокрема, на футболках. Замовники можуть скористатися і послугами дизайнеру для розробки логотипів, створення портретів digital art на подарунок, виготовлення банерів для запуску реклами у соціальних мережах. У майстерні також можна замовити розробку макетів та друг поліграфічної продукції (візитних карток, буклетів, флаєрів, каталогів).
Компанія також створює та реалізовує унікальну сувенірну продукцію – листівки з видами на місто, брелоки, значки, закладки, годинники, магніти, постери, сумки, стікери. Можливе замовлення продукції із каталогу або створення індивідуального сувеніру.

ФОП Стрельченко

Виготовлення сувенірної продукції

ФОП Стрельченко

Сфера діяльності:
Виробництво та реалізація сувенірної продукції.
Виробник пропонує широкий асортимент листівок з видами Сєвєродонецька, ламінованих наклейок, значків. Крім того, сучасне обладнання дозволяє підприємству виконувати високоякісний друк на текстилі.
Сумки та футболки з прикрасами, які створюють майстри підприємства, користуються значним попитом у Луганській області.
Профіль компанії:
Майстерня інтенсивно розвивається у сфері виготовлення сувенірної продукції за рахунок бездоганної якості та великого вибору пропонованих виробів. Зовсім недавно компанія встановила новітнє сучасне обладнання, яке надало можливість розширити виробництво продукції.
Майстерня освоює нові ринки збуту та планує почати випуск календарів. Основні замовники зараз – це туристичні компанії та обласна адміністрація, але підприємство націлене на плідну співпрацю і з іншими компаніями.

ФОП Карапетров/ Меблева фабрика

Компанія «Меблі & Проєкт» спеціалізується на виготовленні корпусних меблів за індивідуальними розмірами.
Асортимент включає кухні, шафи-купе, матраци, комоди, гардеробні, дитячі меблі. Фахівці виїжджають за вказаною клієнтом адресою, роблять виміри і розробляють проекти. У компанії є великий вибір стільниць (Luxeform, EGGER, FAB), фурнітури (Linken, Blum, GIFF, GTV), які доступні для вибору при замовленні меблів. Крім цього компанія займається доставкою та установкою різної техніки, такої як газові поверхні, витяжки, духовки, а також мийки.
Потенційним замовникам пропонується безліч моделей, кольорів. Клієнти також можуть попросити фахівців виготовити меблі за їхніми макетами. Компанія «Меблі & Проект» готова до співпраці з оптовими і роздрібними магазинами, а також з клієнтами, що замовляють меблі для себе.

«Art Laser Kherson»

«Art Laser Kherson»

«Art Laser Kherson» – творча майстерня, яка спеціалізується на виробництві сувенірної та декоративно-ужиткової продукції. Товари виготовляють з високоякісної деревини, що робить вироби міцними та зносостійкими. В асортименті компанії можна побачити лялькові будиночки та меблі для них, при створенні яких майстрині ретельно працюють над деталями, роблячи їх красивими та унікальними. Також з дерева виготовляють бокси для адвент-календарів, скарбнички, підкладки для тортів, набори дерев’яних іграшок, скриньки, інтер’єрні прикраси для створення домашнього затишку. За допомогою гравіювання на вибрану продукцію може бути нанесено логотип компанії, фірмовий напис чи побажання. Клієнт може самостійно обрати колір та розмір дерев’яного виробу. «Art Laser Kherson» співпрацює як із фізичними особами, так і з фірмами та корпораціями. Продукцію доставляють по Україні та за кордон зручною для замовника транспортною компанією.

ТМ BARWA

Текстильна промисловість-виробництво трикотажної пряжі

ТМ BARWA

ФОП Ольга Миколаївна Сімонова заснувала інтернет-магазин під ТМ «BARWA». Компанія виробляє первинну трикотажну пряжу в роликах і бобінах на європейському обладнанні.
У виробництві використовується тільки якісна турецька сировина щільністю не менше 145-150 г / м3, яка дає можливість створити якісну продукцію. Кожна бобінка дбайливо пакується та відправляється клієнту. Всі гладкокрашені відтінки – це 100% турецька бавовна, а в меланжевих відтінках – до 5-10% еластичних волокон.
Великий вибір продукції дасть можливість кожному обрати потрібну трикотажну пряжу для виготовлення власного виробу. Компанія приймає як індивідуальні, так і оптові замовлення.

ТОВ Відзнака

Панькова Анастасія – власниця студії керамічних нагород «Vidznaka», яка знаходиться у місті Слов’янськ.
Усі відзнаки виготовляються власноруч. Продукція може стати як прекрасним варіантом заохочення, так і чудовим сувеніром.
Асортимент включає наступні позиції:
• Кубки (призові, спортивні, подарункові, для виставок, вчителів).
• Статуетки (іменні, дитячі, спортивні, статуетки для нагородження, на випускний, з гравіюванням).
• Нагороди (спортивні, призові, а також нагорода «Оскар»).
У студії можна придбати маленькі, середні та великі нагороди, які відрізняються за розміром та вартістю.
Також є можливість замовити ексклюзивні нагороди під конкретні спортивні змагання, заходи чи свята. У такому разі дизайнер студії виготовить статуетки, нагороди чи кубки, орієнтуючись на побажання клієнта.
Анастасія Панькова та її команда готові до постійного співробітництва з компаніями, підприємствами, фірмами.

«ArtIN_Black»

«ArtIN_Black»

«ArtIN_Black» – компанія яка займається виготовленням інноваційних портретів. Реалістичні портрети складаються лише з декілька сотень цвяхів й цільної нитки довжиною понад 2 км. А вироби відрізняються екологічністю, ексклюзивністю і функціональністю. Тут можна замовити портрети діаметром 48 – 150 см.

«Є.ОПТ»

«Є.ОПТ»

«eOpt» – компанія, яка спеціалізується на розповсюдженні рацій високої якості для підприємств та індивідуального використання. Асортимент компанії представлено ергономічними та компактними радіостанціями, які можуть бути використані спортсменами, мандрівниками, рибалками та мисливцями. Завдяки чутливому приймачу, підвищеній потужності та великому радіусу дії, рації дозволяють забезпечити надійну комунікацію у місцях, де відсутній стільниковий зв’язок або немає можливості користуватися мобільним телефоном. Також компанія пропонує оснащені світлодіодним ліхтариком та 20 різними сигналами зв’язку дитячі рації, які стануть ідеальним подарунком як для хлопчика, так і для дівчинки. Наявність функції VOX дає можливість використовувати рацію як радіоняню.

«Горща Борща»

«Горща Борща»

«Горща-Борща» – бренд вишуканих виробів із червоної глини, створений сім’єю Павленко понад десять років тому. Майстри виготовляють вази, заварники, штофи для чачі та інших спиртних напоїв, глечики, чашки, набори для кави, соусники, супники та інший керамічний посуд. При створенні виробів використовують авторську технологію, яка передбачає заливання рідкої глини та обпалення при температурі 950 градусів. Завдяки технології, яка застосовується, вдається виготовляти міцний посуд, здатний витримувати високі температури при випіканні на вогнищі і в духових шафах. Виробники приділяють особливу увагу деталям, вручну промальовуючи орнаменти. Також на посуд може бути нанесений напис чи логотип за бажанням замовника. Використання глиняного посуду зробить їжу смачнішою та кориснішою, тому продукція «Горща-Борща» стане чудовим подарунком для будь-якої господині.

«Ukrposud»

«Ukrposud»

«Ukrposud» – компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві керамічного столового посуду. На сьогодні підприємство пропонує широкий модельний ряд посуду, який налічує понад 47 форм та більше 10 стандартних кольорів. Компанія самостійно здійснює повний цикл виробництва, що дає можливість підтримувати 9-ступінчастий контроль якості. Продукцію виготовляють вручну за допомогою технологій, які забезпечують екологічно чисте виробництво. Керамічна столова продукція має високу механічну міцність та не містить сколів. На даний момент у продажу є шість колекцій, які відрізняються формами, кольорами та розмірами. Покупці можуть придбати тарілки, стакани, ложки, морожениці, соусники, чашки, блюдця та інший посуд. «Ukrposud» також співпрацює з кафе та ресторанами, пропонуючи послуги з розробки дизайну та виробництва всього посуду за індивідуальним замовленням.

«Infancy»

«Infancy»

«Infancy» – український сімейний бізнес, основним напрямом діяльності якого є виробництво продукції з дерева для дітей та дитячих кімнат. Асортимент включає гамаки, тахти, вігвами, подушки, столи та стільці, книжкові полиці, освітлення та прикраси. Також спеціалісти компанії виготовляють гойдалки для дітей різного віку. При виробництві товарів використовують нетоксичні гіпоалергенні матеріали, повністю безпечні для дітей. Дерев’яні вироби покривають морилкою – екологічно чистим матеріалом, що не має запаху. Продукцію збирають та фарбують вручну, що дає можливість зробити кожен товар унікальним. Вироби є міцними, якісними, приємними на дотик, а тому їхнє використання є максимально комфортним. Є можливість замовлення продукції з ексклюзивним дизайном, завдяки чому споживач може самостійно обрати колір, розмір та інші особливості виробу.

«Allfesco»

«Allfesco»

«Allfesco» – компанія, основною спеціалізацією якої є виготовлення унікальних годинників з дерева. Годинники зроблені у стилях «стімпанк» та «скелетон». Особливістю продукції є видимість механізму, який також виготовляється із дерева. Компанія також виробляє сувенірну продукцію та подарунки, виконує фрезерні роботи по дереву, робить гравірування та різання на полістиролі, фанері, картоні, папері та інших поверхнях. Майстри працюють з виробами будь-якої форми та розміру. Фахівці можуть виконати роботу за власними або наданими клієнтом макетами. Завдяки наявності власних лазерних верстатів, високій якості роботи та міцності отриманих виробів, компанія відмінно зарекомендувала себе на ринку. «Allfesco» готова до співпраці як з фізичними особами, так і з невеликими підприємствами та корпораціями, розташованими на території України та за кордоном.

Контакти