• ПРО ПРОЄКТ СХІД ЕКСПО

ООН запрошує на виставку «Схід-Експо 2021»

ПРООН, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, запрошує на бізнес-виставку «Схід-Експо 2021», яка відбудеться 13-14 жовтня 2021 року у Києві.

Мета заходу

«Схід-Експо 2021» сприятиме розширенню ринків збуту та встановленню нових ділових зв’язків серед підприємців. Близько 100 компаній з Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей презентують свою продукцію на виставкових стендах, зокрема товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірна продукція, IT-розробки, інженерне обладнання, 3D-принтери тощо.

Коли?

Проведення заходу заплановано на 13-14 жовтня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні. Виставка відбудеться у приміщенні Торгово-промислової палати України (Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Що?

Ярмарок. У межах «Схід-Експо 2021» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Передбачено онлайн-трансляцію на сторінці ПРООН в Україні у FacebookYouTube та на сайті заходу.

Онлайн-виставка. У розділі «Онлайн-виставка» на сайті «Схід-Експо» та на сайті «Дія.Бізнес» розміщені профілі майже 150 підприємств. У кожному профілі є коротка текстова інформація про компанію, фотоматеріали та відеопрезентація підприємства. Також на зазначених сайтах протягом двох днів буде траснлюватись офлайн-виставка наживо.

Панельні дискусії. Керівництво областей, лідери громад, експерти та місцеві підприємці обговорюватимуть економічне відновлення та інвестиційні можливості на сході України.

«Схід-Експо 2021» реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України. Захід організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства США в Україні.

У 2017-2019 роках, «Схід-Експо» відбувався у Краматорську, СєвєродонецькуКиєві (двічі) та Львові. У 2020 році з огляду на карантинні обмеження, спричинені пандемією COVID-19, захід було організовано онлайн у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Загалом виставки відвідали понад 10000 людей, а 260 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію. За підсумками заходу 70% учасників встановили ділові контакти з новими партнерами.

Карантинні заходи

З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидії поширенню пандемії COVID-19 під час проведення виставки, зокрема:

  • безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам;
  • наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів;
  • забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 4м2приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями – не менше 1,5 метри;
  • дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки.

У разі посилення карантинних заходів з боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Для запитів ЗМІ

Влада Соловйова, спеціалістка з комунікацій, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, vlada.soloviova@undp.org або +380 95 529 4240

Контакти